Bıçak Sırtı 125. Final Bölümü Özeti 19 Şubat 2020 Mutlu Son

Burak 14 Şub 2020 Analizler  0

Hint dizilerinin büyük ilgi gördüğü bu dönemde Kanal 7’de yayınlanan Bıçak Sırtı dizisi seyirci tarafından yoğun ilgi gördü. Kanal 7’nin hint dizileri serüveninde çıkış yakaladığı dizilerden biri olarak anılan Bıçak Sırtı dizisi final bölümü yaklaşıyor. Sosyal Medya ve sitemizde gelen yorumlara baktığımızda final yapacağı için üzülen büyük bir kitle görüyoruz. Bu kitlenin yanı sıra final bölümünde ne olacak diye merak edenler de var. Bu makalemizde sizlere Bıçak Sırtı dizisinin final bölümünde neler yaşanacağından bahsedeceğiz.

Yayınlandığı günden itibaren ilgi görmeyi başaran Bıçak Sırtı dizisi ne yazık ki 19 Şubat’ta 125. Bölümüyle final yapacak. Mutlu son ile bitecek olan dizinin ardı sıra yeni bir dizi ile karşımıza çıkmayı planlayan, hint dizilerine olan ilgi ve alakayı göz ardı etmeyen Kanal 7 yönetimi tüm hızıyla çalışmalara başladı. Yeni dizinin ismi sır gibi saklansa da şubat ayıyla beraber isminin açıklanma olasılığı yüksek. Peki Bıçak Sırtı son bölümünde neler olacak?

Bıçak Sırtı Final 125. Bölüm Özeti 11 Şubat

Bıçak Sırtı Final bölümü Laksh’ın yemeklerde uyku hapları olmasından dolayı Durga Prasad’ın kalp problemi olduğu için onu yememesini istemesi ile başlıyor. Mansi bunu bildiğini söyleyerek bu yüzden ailenizden önce kahvaltı yapmasını istedim diyor. Adamlarından Laksh’ı yenmelerini ister. Adamlar Laksh’ı döverler. Ragini çok ağlar. Mansi, adamlarından Laksh’ı pdaya kilitlemelerini ister. Swara, Sanskar’a kamera görüntülerinden şifreyi almanın mantıklı olduğunu ve şifreyi öğrenince dolabı açabileceklerini söyler. Adamlar, Laksh’ın bilinçsiz olduğunu düşünerek yatağa atarlar. Laksh adama bilinçsizce çarpıyormuş gibi yaparak adamlardan birini bayıltır. Bıçak Sırtı Son Bölüm 11 Şubat Özeti devam ediyor..

Onun kıyafetlerini giyer ve yüzünü maske ile kaplayıp çıkar. Kapıda bekleyen adamdan kurtulmak için bir ses geliyor git bak der. Nikhil ve Mansi Swara ve Sanskar’ın soyunma odasına ulaştıklarını görürler. Şimdi takıları alacaklarını ve eğleneceklerini söylerler. Laksh odaya giren diğer adamı da bayıltır ve yener. Swara ve Sanskar kilitli dolapları soyuyor, ama yanlışlıkla ses çıkarıyorlar. Gardiyanlar uyarılır ve hırsızların içeride olabileceğini düşünürler. Başkalarını uyarırlar. Sanskar ve Swara oradan koşar ve arabada otururlar.Takıları alamadan oradan ayrılırlar. Muhafız arabaya ateş eder, ama boşuna. Diğer gardiyan Polisi arar ve arabanı plakasını söyler.

Nikhil ve Mansi kayıtlarını görürler. Ragini sadece 6 adam olduğunu düşünür ve diğer adamların nerede olduğunu düşünür. Mansi, mücevherleri aldıktan sonra yurt dışına gidebileceklerini söyler. Laksh geliyor. Mansi, Laksh’tan onun kendisinin kötü adamlardan olduğunu düşünmesini ister. Laksh her şeyi hallettiğini söylüyor ama o sırada Laksh yakalanır. Laksh, onu yakalayan adamı öldürmekle tehdit eder. Nikhil onu vuruyor ve Mishka’yı öldürmekle tehdit ediyor. Laksh ondan Mishka’ya hiçbir şey yapmamasını ister. Swara ve Sanskar oraya gelir ve mücevher verir. Swara sözümüzü yerine getirdiklerini ve oradan ayrılmalarını istediklerini söyler. Mansi, kız kardeşin ve erkek kardeşinin bizi rahatsız ettiğini söylüyor. Buradan ayrıldıktan sonra Polisi arayacağınızı biliyoruz ve bu yüzden burada herhangi bir tanık bırakmamalıyız derler.

Mansi, bu gece bu ülkeyi terk edeceğini söyleyerek ama maalesef sizler şimdi ölmek zorundasınız diyor. Adamlarından onları öldürmelerini istiyor. Tüm Maheshwari ailesi birbirlerini tutuyor. Mansi, bazen kötülük kazanır diyerek Nikhil’den önce Swara’yı öldürmesini ister. 1-2-3 diye sayar. Sanskar gözlerini kapatır. Silah sesi duyulur herkes Nikhil’in Swara’yı öldürdüğünü düşünür ama polis oraya gelip Nikhil’i vurmuştur. Polisler adamlara silahlarını indirmelerini ister. Gardiyanlar Swara ve Sanskar’ı tanımlar ve her ikisinin de soygunla ilgilendiğini söyler. Sanskar polise her şeyi açıklar. Nikhil mermi yaralanması nedeniyle acı çekiyordur. Mansi ağlıyor. Swara onlara gerçeğin yolu zor olsa da sadece gerçeğin kazandığını söyler.

Daha sonra tüm Maheswari ailesi Tanrı’ya her şey yoluna girdiği için teşekkür eder. Sanskar ve Laksh oraya gelirler. Annapurna, Swara ve Ragini’nin nerede olduğunu sorar. Sujata onları övüyor ve yeni bir sürpriz yapacaklarını söylüyor. Laksh, bu hikayenin Swara ve Ragini yüzünden olduğunu söyler. Swara ve Ragini sırasıyla gitar ve sitar çalıyor. Laksh Annapurna’ya ve diğerlerine sarılır. Swara, Sanskar’ın gülümsemesine bakar ve aralarındaki tüm güzel ve tatlı anları hatırlarlar. O sırada Bıçak Sırtı Fon müziği çalar. Laksh ve Ragini birbirlerine sarılır ve mutlu anlarını hatırlarlar. Kısacası herkes birbiriyle sarılır. Bütün ailenin toplu bir fotoğrafı çekilir ve Bıçak Sırtı Final 125. bölümü sona erer.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Bıçak Sırtı 125. Final Bölümü Özeti 19 Şubat 2020 Mutlu Son” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    bıçak sırtının finalden önceki bölümleri niye yok 90 dan 117 ye geçmişsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir