Beyaz Show Ne Zaman Sezon Finali Yapacak 2017

Burak 24 May 2017 Haberler  0

Beyaz Show 20. sezonunu da şöyle böyle tamamladı. Kanal D ekranlarının en sevilen gece programlarından olan Beyaz Show 2016 2017 sezonuna nokta koymaya hazırlanıyor. Sezona zaten bazı problemlerden dolayı geç başlayan Beyaz Show 15 günde bir yayınlanmıştı. Sezon finali öncesi ise tekrar Kanal D Beyaz Show’u hafta da bir yayınlamaya devam etmişti.

Beyaz Show’un sezon finali bölümüne 3 Adam’ın sunucuları Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak, yepyeni albümüyle Bengü ve Funda Gürses konuk olarak katılacak. Beyaz Show 2 haziran 2017 cuma günü sezon finali ile ekranlarımızda olacak.

Beyaz Show 2 Haziran Cuma günü sezon finali yaparak izleyicisi ile buluşmaya biraz ara verecek. Beyaz Show geçen sezon 20 mayıs cuma günü sezon finali yapmıştı. Bu sezon ise aslında 15 günde bir yayınlanması sebebi ile daha az ekranalara geldi ancak daha geç sezon finali yaptı diyebiliriz.

Beyaz Show 9 Haziran 2017’de Yayınlanacak mı?

Beyaz Show’u izleyenler sezon finalini tam olarak anlayamayabilir ancak Beyaz Show 2017 sezonuna 2 haziranda ara vereceği için 9 haziran 2017 cuma günü ekranlara gelemeyecek. Beyaz Show’un yeni sezonu ise her sene benzer haftada başlıyor. Peki Beyaz Show yeni sezon ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız

Beyaz Show’a 26 mayıs pazar akşamı Sarper Semiz, Jehan Barbur, Yol Project, Evrencan Gündüz, Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı konuk olacak.

Beyaz Show Sezon Finali Tanıtım Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.