Beyaz Show Canlı Yayına Ne Zaman Başlayacak

Burak 22 Ağu 2017 Haberler  0

Beyazıt Öztürk’ün 21 yıllık programı Beyaz Show  13 Ekim Cuma gecesi 21. sezonuna yani 2017 2018 yeni sezonuna merhaba diyecek. Beyaz Show 21 ekim 2017’de yayınlayacağı yeni bölüm ile de canlı yayına bir yıl aradan sonra tekrar dönecek.

Beyazıt Öztürk tarafından yıllarca canlı yayın yapan Beyaz Show canlı yayına bağlanan bir öğretmenin ardından soruşturma geçirmişti. Bu olayın ardından Beyaz Show canlı yayına ara vererek banttan yayınlanarak programını sürdürmüştü.

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu’nun haberine göre Beyazıt Öztürk canlı yayına dönme kararı almış. Bilindiği gibi ocak  tarihinde canlı yayına Diyarbakır’dan bağlanan bir öğretmen konuşma yapmış ve Beyazıt Öztürk tarafından alkışlatılmıştı. Olayların ardından yaklaşık 6 bin kişinin şikayeti üzerine RTÜK harekete geçmiş ve kanala 850 bin lira ceza kesmişti.

Bütün bu hadiselerden sonra Beyazıt Öztürk bant yayınlarına geçmiş ve o şekilde de sezonu tamamlamıştı. Ali Eyüboğlu Beyazıt’ın canlı yayın kararı aldığını ve ekim ayında yeniden canlı yayınlara başlayacağını duyurdu. Ali Eyüboğlu’nun bir de temennisi var. Umarım Öztürk, benzer bir vaka yaşamaz. Bizler de aynı temennilerde bulunup 13 ekimi 4 gözle bekliyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.