Beyaz Show 2020’de Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Beyaz Show Ne Zaman Başlayacak ? Beyaz Show Bitecek mi ?

Beyaz show hangi kanalda yayınlanacak merak konusu olmuş durumda. Beyaz Show’un 2020 sezonunda hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. Kanal D’nin el değiştirmesinden sonra önce Beyazıt Öztürk’ün kanal ile yollarının ayrılacağı konuşulmuş daha sonrasında ise Beyaz Show yerine farklı bir programın Kanal D ekranlarında yer alacağı konuşulmuştu. Beyaz Show’un akıbeti ise sonunda belli oldu. Beyazıt Öztürk tarafından yapılan açıklama sonrasında izleyici ile kısa zamanda buluşacaklarını açıkladı.

Beyazıt Öztürk yeni sezon için TV8 ile anlaştı ve bundan sonra Beyaz Tv8 de yer alacak. Fakat Beyaz Show ile değil O Ses Türkiye programının jüri koltuğunda oturacak. Acun Ilıcalı da daha önce yaptığı bir açıklamada bu sene sürpriz transferlerinin olacağını ve bunların önümüzdeki günlerde açıklanacağını belirtmişti.

Daha sonra Jet Sosyete dizisinin bu transferlerden biri olduğu öğrenildi. Diğer sürpriz transfer ise Beyazıt Öztürk oldu. Beyaz çok yüksek bir ihtimalle O Ses Türkiye yarışma programında yer alacak fakat jüri koltuğu dışında Acun Ilıcalı yerine programın sunucusu ve moderatörü olabileceği de konuşuluyor. Konu ile ilgili detaylı bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Fakat halen net bir durum söz konusu olmasa da beyaz show yıllardır süre gelen geleneksel bir program haline gelmiş durumda. Gecelerin vazgeçilmezi olan beyaz show ne zaman başlıyor merak içindeyiz. Öğrenir öğrenmez ilk sizler ile bu bilgiyi paylaşacağımıza emin olabilirsiniz.

dizibilgi google play

Beyaz Show 2020’de Hangi Kanalda Yayınlanacak ? (2 Yorum)

  1. Acun yaş tahtaya basmazdi ama bu kez basmis. Beyaz show olarak devam etseydi o kanala zirve yaptirirdi. Adami atil duruma getirmis. Meraktan baktim kanal 8 de bilmem neyde juriymis