Berker Güven Kimdir ? ( Vatanım Sensin Aleksi Kimdir ? ) Kaç Yaşında Oynadığı Diziler Sevgilisi

Burak 14 Eki 2017 Vatanım Sensin  0

Vatanım Sensin yeni oyuncularla bomba gibi geliyor. Yayınlanan yeni sezon fragmanından sonra ilgi odağı olan dizi için geri sayım başladı. Fragmanda Cevdet’in küçük kızı Hilal’in tutuklandığı görülüyor. Dizideki şiddet görüntüleri ise yürekleri dağlıyor.

Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Okan Yalabık (Charles), Celile Toyon (Hasibe), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Genco Özak (Mehmet), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Ufuk Bayraktar (Dağıstanlı), Levent Can (Filipos) gibi oyuncuları kadrosunda bulunduran diziye Aleksi karakteri ile Berker Güven dahil oldu.

Dizide savaşın şiddeti giderek artacak ve Yunanlılarla olan savaş seyrini değiştirecek. Dizi yeni bölümleriyle Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Berker Güven Kimdir ?

Vatanım Sensin Dizisinde Aleksi karakterini oynayacak olan Berker Güven 1994 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun olmuştur. Craft Oyunculuk Atölyesi ile bir müddet çalışmıştır. İlk deneyimi Babam isimli sinema filmi olmuştur.
Berker Güven 17. Direklerarası Seyirci Ödüllerinde Umut Veren Genç Erkek oyuncu ödülü ile 22. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödüllerinde Yen ile Üstün Akmen Genç Oyuncu Ödülü’nü alarak büyük bir başarı elde etmiştir. Yakışıklı oyuncunun sevgilisi ile ilgili bir bilgiye rastlamadık. Kendisine dizide başarılar diliyoruz.

Berker Güven İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/berkerguvenn/

Vatanım Sensin Yeni Sezon Fragmanı

 

Vatanım Sensin Vecihi Hürkuş (Ahmet Rıfat Şungar) Kimdir ?
Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy (Tolga Tekin) Kimdir ?
Vatanım Sensin Latife Hanım (Hare Sürel) Kimdir ?
Ufak Tefek Cinayetler Enver (Yiğit Çelebi) Kimdir ?

“Berker Güven Kimdir ? ( Vatanım Sensin Aleksi Kimdir ? ) Kaç Yaşında Oynadığı Diziler Sevgilisi” üzerine 2 yorum

  1. buneylo 2 dedi ki:

    sen atlarsan bende atlarım

  2. buney lo dedi ki:

    ödümüzü kopardın benim nazarım deymiştir sürekli izleyip seni şipliyorum arada bazen sizi severken cerenle seni abartıyorum kesin benim nazarım deydi allah beni kahretmesin çok cidiyim bu arada yazdıklarımda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir