Berk Oktay Savaşçı Dizisinden Neden Ayrıldı ? Kaan Bozok Neden Yok Öldü mü ?

Burak 01 Eki 2018 Haberler  0

Berk Oktay Savaşçı Dizisinden Neden Ayrıldı ? Kaan Bozok Neden Yok Öldü mü ?

Savaşçı dizisinden şok bir ayrılık haberi geldi. Savaşçı dizisinin 3. sezon tanıtım çekimlerinde Berk Oktay’ın yer almaması dikkat çekmiş fakat diziden ayrılmış olması çok düşük bir ihtimal olarak gösterilmişti. Fakat Savaşçı dizisinin üçüncü sezon fragmanında Yüzbaşı Kaan Bozok’un kendi timi tarafından yok edilmeye çalışılması herkeste şok etkisi yarattı.

Savaşçı dizisinin yeni sezon çekimleri Hatay ilinde bir limanda başlamış ve yurt dışında bir görev olduğu anlaşılmıştı. Fakat bu görevin Kaan Bozok’u yok etme görevi olduğunu kimse tahmin edememişti. Peki senaryo nasıl oldu da bu hale geldi. Kaan Bozok neden kendi timinin hedefi oldu ?

Savaşçı’nın sezon finalinde Kaan Bozok, General Kutalmış Paşa’ya silahını doğrultarak benim 12 yaşından bu yana akıttığım alın terimi mahvettin demişti. Herkes tetiği çekmeyecek derken Kaan iki el ateş ederek paşayı yaralamış ve oradan uzaklaşmıştı.

Görevden alınmasının ve nişanlısı Aslı Özkaynak’ın şehit olmasının ardından tamamen psikolojisi bozulan Kaan Bozok’un generalin canına kastetmesinin ardından tamemen kontrolden çıktığı anlaşılmıştı. Peki gerçekten Kaan Bozok yoldan mı çıktı yoksa bir planımı vardı ?

Savaşçı Berk Oktay (Kaan Bozok) Diziden Ayrıldı mı ?

Gelelim işin perde arkasına. Savaşçı dizisinin yeni sezonunda Berk Oktay sette çekimlere devam etti. Fakat eski sezonlardan farklı olarak sakalları uzamış ve teröristi anlatan görüntüsü ile sette yerini aldı. Yeni sezon fragmanında da bu şekilde yer alan oyuncu bu görüntüsü ile askerden ziyade terörist gibi göründüğünden çekimlerde yer almadı.

Dizinin başrol oyuncularından olan Berk Oktay diziden ayrılmış olsaydı zaten sezon başında dizide yer almaz ve ayrıldığı aylar öncesinden açıklanarak yerine yeni bir oyuncunun geldği haberlerini almış olurduk. Büyük ihtimalla senaryo gereği Kutalmış Paşa’yı vurduğunu ve bunu teröristlerin güvenini kazanarak içlerine sızmak için yaptığını düşünüyorum.

Berk Oktay kesinlikle bu sezon da Savaşçı dizisinde devam edecek. Fakat eski günlerindeki gibi kahraman bir asker olarak değil. Kaan Bozok’u yeni sezonda farklı görevler bekleyecek. Dizinin senaryosu bu sezon çok daha ilginç ve karmaşık olacağa benziyor.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.