Berk Oktay Savaşçı Dizisinden Ayrılacak mı? İşte Perde Arkası ve Açıklama

Güncelleme: Berk Oktay’dan ayrılık iddialarına resmi bir açıklama geldi. İşte o her şeyi özetleyen açıklama

Limon Film’in pazar akşamları izleyicisi karşısına çıkan ve reyting rekorları kırarak kanalını memnun eden Savaşçı dizisinden skandallar eksik olmuyor. Savaşçı dizisi bir özel harekat dizisi olması sebebi ile çekimler çok uzun sürüyor ve zorlu şartlar altında yapılıyor.

Bu kadar ağır şartlara alışkın olmayan set ekipleri ve oyuncular ise ne yazık ki kendilerinden beklenilmeyen tepkiler gösteriyorlar. Bilindiği üzere Savaşçı dizisinde daha önce Limon Film’in haksız işten eleman çıkarması ve set çalışanlarının parasını ödememesi sebebi ile set çalışanları bir boykot yapmış ve sendikada destek verince kriz çıkmıştı.

Şimdi ise tahminimize göre 2 veya 3 haziran  gecesi devam eden Savaşçı dizisi çekimlerinde çekim ekibi ve başrol oyuncusu Berk Oktay arasında bir sahnenin yeniden çekilmek istenmesi sebebi ile kavga çıktı.

Basına yansıyan bilgilerde kavga sırasında Berk Oktay set çalışanlarına beceriksiz oldukları gerekçesi ile hakaret ve küfürler etti. Bu konu ise bir set çalışanı tarafından sosyal medyaya yansıtıldı. İşte o sosyal medyada yayınlanan o gönderi.

Yüzbaşı Kaan Savaşçı dizisinden ayrılacak mı?

Set çalışanları Berk Oktay ile devam etmek istemiyor ve Berk Oktay’ın sahnelerine çekmeyeceklerini söylüyor. Bu konuyu Limon Film çözer. Limon Film ya başrol oyuncusunu değiştirecek yada set ekibini.

Limon Filmin set ekibi değiştirmesi daha muhtemel çünkü sahnede çekimlerin iyi olmaması sebebi ile sahne tekrar çekilmek istenmiş olabilir. Bu nedenle de Berk Oktay çalışanlara kızmış ve küfür etmiş olabilir.

dizibilgi google play

Berk Oktay Savaşçı Dizisinden Ayrılacak mı? İşte Perde Arkası ve Açıklama (13 Yorum)

  1. Berk oktay cıkarsa dizi biter izlemeyiz kısacası biz diziye heycan veren berk bey

  2. Berk oktay küfür etmez set çalışaninda beceriksizlik var ben berk oktayi arka sokaklardan beri tamiyom kimseye küfür etmez ve herkese kardeşim hitap eder05537374258