Bensu Soral İçerde Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Detaylar

Güncelleme: 

Bensu Soral sevgilisi Hakan Baş, ile dostları Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç-, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Boluğur ile bir mekanda yemek yediler ve çıkışta röportaj verdiler. Bensu Soral’a İçerde dizisinde Melek ölecek mi diziden ayrılacak mısınız soruları çok yoğun gelince “Ölüm yok galiba. Ne desem? Off zorda kaldım, sormayın” dedi. 

Daha sonra bir Avm çıkışında kardeşi Hande Soral ile yakalanan Bensu SORAL “İçerde” dizisinde canlandırdığı “Avukat Melek” karakterinin ölmesi ile diziye veda eden güzel oyuncu; “Her şey çok güzeldi. Muhteşem bir ekip ve fevkalede insanlarla çalıştım. Çok şey öğrendim, kendime çok şeyler kattım” diye konuştu

Hande Soral’ın kız kardeşi Bensu Soral İçerde dizisinden ayrılıyor mu? Bilindiği üzere İçerde dizisinin daha önce 39. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edeceğini ve yeni sezonda ekranlarda olmayacağını size  açıklamıştık.

Bu durumda İçerde dizisi 8 bölüm sonra 39. bölümü ile ekranlara veda edecek. Sizlere hemen şunu açıklayım bundan sonra İçerde dizisinden ayrılıklar hız kazanarak devam edecek. Özellikle dizinin Söz dizisi tarafından reytinglerde geride bırakılmasından sonra senaryonun biraz daha hareketlenmesine karar verildi.

Senaryoda gelecek hafta Mert ve Sarp kardeş olduklarını öğrenecek ve bir birlerine sırtlarını dayayarak Celal ve Kudret’in kurduğu ittifakı yok ederek babalarının kanlarını yerde bırakmayacak ve yılların ayrılık acısının hesabını soracaklar. Tabi ki destek olmadan Mert ve Sarp’ın bu işi yapması oldukça zor olacak.

Şunu açıkça belirteyim ki Sarp artık sadece babasının değil sevdiği kız Meleğin’de intikamını almaya çalışacak. Bu açıklamalardan İçerde dizisinden Bensu Soral ayrılacağı anlamına geliyor.

İçerde dizisinde Kudret ve Celal tarafından yanlışlıkla vurulan Melek ölecek ve  Bensu Soral İçerde dizisinden ayrılacak.

İçerde 31. Bölüm 24 Nisan 3. Fragmanı

 

dizibilgi google play

Bensu Soral İçerde Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Detaylar (7 Yorum)

  1. ya melek oldu neden yalan melumatlar veriyorsunuz cok uzuldum dizinin bir meleyi variydi oda gitdi ya

  2. Melek ölmeyecrkse neden yalan haber bize veriyorsunuz ozaman .Melek ölmesin