Benimsin Bitti mi Neden Yayınlanmıyor Ne Zaman Yayınlanacak?

Benimsin Bitti mi Neden Yayınlanmıyor Ne Zaman Yayınlanacak?

benimsin 20 Temmuz Çarşamba resimleri (4) Kanal 7 ekranlarının 2013 yılında Hindistan’da yayınlanan Beintehaa dizinden ekranlara getirdiği Benimsin dizisini 18 temmuz pazartesi, 19 temmuz salı ve 20 temmuz çarşamba günü  ekranlara getiremedi; ancak bu Benimsin dizisinin final yaptığı anlamına gelmez. Kanal 7 Benimsin dizisini Türkiye’de yaşanan ve yaklaşık 200 kişinin öldüğü kanlı darbe girişimi nedeniyle yayınlayamadı. Ülkenin haber alma ihtiyacı karşılanana kadar da haber programlarını yayınlayacağını duyurmuştu.

Benimsin dizisi 21 temmuz Perşembe günü 56. bölümü ile ekranlara gelmeye devam edecek; ancak Benimsin dizisi 59. bölümü ile 24 temmuz pazar günü final yaparak ekranlara veda edecek.

Benimsin dizisi ne zaman final yapacak? Detaylar için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]Benimsin 58. Bölüm fotoğrafları (1)

Benimsin dizisi daha önce haftanın her günü yayınlanmaktaydı; ancak hafta içine alınması nedeniyle 9 temmuz ve 10 temmuz günleri de ekranlara gelememişti.

Benimsin dizisi yine her hangi bir sebepten ekranlara gelemezse bu sayfalardan takip edebilirsiniz

Benimsin 20 Temmuz Çarşamba 56. Bölüm Fragmanı

Benimsin Bitti mi Neden Yayınlanmıyor Ne Zaman Yayınlanacak? (15 Yorum)

  1. Dizi 230 bölüm ama bu bölümler 24 dakika Hindistan’da. Biz Türkiye’de bir bölümde birleştirilmiş 4 bölüm izliyoruz her seferinde. Kısacası final erken olmayacak.

  2. Yaaaaaa olamaz nasil biter lutfen daha bitmesin eğer pazar guni biterse ben izleyemicem ama varya biz bi yere gidiyorus simdiyse asla izleyemicem bense hep finalin hayalini kuruyordum yaaaa offfff

  3. Yaaaaaaaa final olmasın daha. Bir sürü sayısı var 230 bölüm Ya daha bu 59.bölüm yaaaa nolur nolur final yapmayın hadi yorumcular ikna edelim yönetmenleri ha bu arada zainin sevgilisi nafisa hadi ikna zamanı

    • benımsın bıtmese neden darbe yaptılar pis fetö cular hayvanlar say say bıtmez