Benimsin 8 Temmuz fragmanı 50. Bölüm özeti Kurtarıcı Bilal

Benimsin 8 Temmuz da neler olacak

Benimsin 8 temmuz fotoğrafları (3)Kanal 7 ekranlarının 9 bölüm sonra final yapacak sevilen dizisi Benimsin yeni bölümü ile 8 temmuz akşamı 20:45 de Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

Kanal 7’nin hafta içi her gün yayınlanan Benimsin dizisi 50. bölümü ile izleyicisi ile bulaşacak; Benimsin dizisi 50. Bölümde ise olamayan nikahı oldurmak için Bilal’in yardımını ihtiyaç duyulacak.

Benimsin 8 Temmuz Özeti

Zain annesi Surraiya teşekkür eder Nikah’a izin verdiği için; ancak Surraiya Bilal’in Aaliya ile evlenip boşanmayı kabul ettiğini bilmemektedir.Benimsin 8 temmuz fotoğrafları (2)

Bilal’in düşüncesini öğrenen Surraiya büyük şok geçirir. Bilal’in babası ise asla bu nikaha izin vermeyeceğini söyler; ancak Zain Aaliya’yı çok sevdiğini ve bu evliliğin olması gerektiğini söyler. Ailede genel görüş ise zaten yeteri kadar rezil olduklar ve bu işin daha fazla ayyuka çıkmadan bitmesi gerektiğidir.

Bilal ise Zain’in eve gelmesi için ve Zain’e üzüldüğü için bu nikahı kabul eder; ancak işin içinde yine iş vardır. Bilal’in annesi Bilal’in Aaliya’yı boşamayacağını ve Aaliya’dan sonra daha 2 kız ile evlenebileceğini söyler. Aynı Zamanda Rehan’da Aaliya’yı boşamaycaktır. Aaliya ve Zain aşkı günden güne imkansıza gitmektedir. Bunları duyan Surraiya ise nikahın olmasını kabul eder; ancak nikah evde olacaktır.

Nafeesa Fahad Abdullah ise geçmişte yaptığı tüm kötülükleri annesine anlatmak ister; Aaliya’ya yaptığı iftiraları anlatan Nafeesa Fahad Abdullah annesinden bu nikahı durdurmasını ister; acnak konuştuğu kişi annesi değil teyzesidir. Teyze ise Faahad’ın onu boşayacağını söyleyerek bu anlattıklarını unutmasını ister.

Aaliya’nın anneside nikaha hazırlık yapmaktadır; ancak olaylar beklendiği gibi bir gecelik değildir. 3 aylık bir nikah bekleme süresi vardır.

Benimsin 50. bölüm Fotoğrafları

Benimsin 8 Temmuz fragmanı

Benimsin 8 Temmuz fragmanı 50. Bölüm özeti Kurtarıcı Bilal (1 Yorum)