Benimsin 61. Bölüm Fragmanı 25 Temmuz Pazartesi Gerçek Zain Kim?

Benimsin 61. Bölüm de Neler Olacak

Benimsin 58. Bölüm fotoğrafları (4)Benimsin dizisinde final günü gelir çatar. Zain sonunda kendine gelmiş ve geçmişini hatırlamaya başlamıştır. Zain’in şimdiki amacı Aaliya ve ailesini bulmaktır.

Benimsin dizisi 61. bölüm ile 25 temmuz pazartesi günü 20:50 de son kez Kanal 7 ekranlarında olacak. Benimsin 58. Bölüm fotoğrafları (2)

Benimsin 25 Temmuz Pazartesi Özeti

Zain Aaliya’nın fotoğrafını görünce hemen sevdiği kızı tanımıştır. Evlerini bulan ve eve giden Zain karşısında ikizi Rocket’i görünce büyük şaşkınlık yaşar. Rocket’de Zain’i karşısında görünce şok geçirir. Zain Aaliya’ya her ne kadar kendisinin Zain olduğunu bu adamın kim olduğunu tanımadığını söylese de  Aaliya inanmaz. Aaliya ise başka birisinin bu kadar güzel Zain’i taklit edebileceğini düşünmez ve gerçek Zain’i reddeder. Bu durumdan yararlanan Rocket polisi çağırır. Gelen polis kimin gerçek Zain olduğunu anlayamaz.

Rocket’in annesi ise oğlu Rocket’in yalanı ortaya çıkmasın diye Zain’i Rocket olarak polise şikayet eder ve polis suçlarından dolayı Rocket sandığı Zain’i tutuklar. Zain artık hapishanededir. Zain hapishane de  bir arkadaş edinir ve o arkadaşı Zain’i hastaneye transfer sırasında kaçırır.  benimsin 20 Temmuz Çarşamba resimleri (3)

Benimsin 61. Bölüm Fragmanı İzle

Benimsin 59. Bölüm fragmanı

Benimsin 61. Bölüm Fragmanı 25 Temmuz Pazartesi Gerçek Zain Kim? (6 Yorum)

  1. Eeee diğer hint dizisi ne ad ne söyleyin yani bu dizi bitti hala başka dizi yok ohoooooo kiz başrol oyuncusu gizel erkek başrol yakisikli olsun tamam mi lütfen yoksa hoşuma gitmez okey