Menü Aç/Kapat
Benimsin 61. Bölüm Fragmanı 25 Temmuz Pazartesi Gerçek Zain Kim? Benimsin(Beintehaa) 23.07.2016
Benimsin 61. Bölüm Fragmanı 25 Temmuz Pazartesi Gerçek Zain Kim?

Benimsin 61. Bölüm de Neler Olacak

Benimsin 58. Bölüm fotoğrafları (4)Benimsin dizisinde final günü gelir çatar. Zain sonunda kendine gelmiş ve geçmişini hatırlamaya başlamıştır. Zain’in şimdiki amacı Aaliya ve ailesini bulmaktır.

Benimsin dizisi 61. bölüm ile 25 temmuz pazartesi günü 20:50 de son kez Kanal 7 ekranlarında olacak. Benimsin 58. Bölüm fotoğrafları (2)

Benimsin 25 Temmuz Pazartesi Özeti

Zain Aaliya’nın fotoğrafını görünce hemen sevdiği kızı tanımıştır. Evlerini bulan ve eve giden Zain karşısında ikizi Rocket’i görünce büyük şaşkınlık yaşar. Rocket’de Zain’i karşısında görünce şok geçirir. Zain Aaliya’ya her ne kadar kendisinin Zain olduğunu bu adamın kim olduğunu tanımadığını söylese de  Aaliya inanmaz. Aaliya ise başka birisinin bu kadar güzel Zain’i taklit edebileceğini düşünmez ve gerçek Zain’i reddeder. Bu durumdan yararlanan Rocket polisi çağırır. Gelen polis kimin gerçek Zain olduğunu anlayamaz.

Rocket’in annesi ise oğlu Rocket’in yalanı ortaya çıkmasın diye Zain’i Rocket olarak polise şikayet eder ve polis suçlarından dolayı Rocket sandığı Zain’i tutuklar. Zain artık hapishanededir. Zain hapishane de  bir arkadaş edinir ve o arkadaşı Zain’i hastaneye transfer sırasında kaçırır.  benimsin 20 Temmuz Çarşamba resimleri (3)

Benimsin 61. Bölüm Fragmanı İzle

Benimsin 59. Bölüm fragmanı
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

vivian dsena hayranı

Eeee diğer hint dizisi ne ad ne söyleyin yani bu dizi bitti hala başka dizi yok ohoooooo kiz başrol oyuncusu gizel erkek başrol yakisikli olsun tamam mi lütfen yoksa hoşuma gitmez okey

Cevapla

kusi arnav

Alya zeyn sizi cok seviyorum

siz birtanesiniz dicem ama arnav kusiyi unutmadik unutmicaz

  Cevapla

  SANAYA IRANİ ♥ BARUN SOBTİ

  Kesinlikle haklısın KHUSHİ♥ARNAV UNUTULMAZ

Cevapla

eda

Alya zeyn sizi cok seviyorum bitanesiniz dicem ama kusi arnav birtaneligini kimse alamaz

  Cevapla

  öznur

  dunyada gördüğüm en iyi aşk budur anladin mi

Cevapla

eda

Rocket aptali sala gerizekali bir mutlu olamidalar gitti zeyn ve alya

Popüler Haberler