Benimsin 60. Bölüm Fragmanı 24 Temmuz Pazar

Benimsin 60. Bölüm Büyük Final

Benimsin 58. Bölüm fotoğrafları (1)

Kanal 7 ekranlarında 61. bölümü ile final yapacak olan Benimsin dizisi son 2 bölümü ile ekranlara gelecek. Benimsin dizisinde artık final yaklaştıkça olaylar hızlanmaya ve çabuk çözülmeye başlıyor. Zain teyzesi Zarina ve kuzeni Bilal’in oyununa gelir ve ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kalır.

Benimsin dizisi 60. bölüm ile 24 temmuz pazar 20:50 de Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. İşte Benimsin 60. bölüm özetiBenimsin 57. Bölüm fotofragman (4)

 Benimsin 24 Temmuz Neler Olacak?

Benimsin dizisinde Zain Bilal’in ve Zarina’nın adamları tarafından ölesiye dövülür. Ormanda ölümüne dayak yiyen Zain’i ise orman koruma memurları kurtarır. Gece gece ormanda kimlerin olduğunu merak eden orman koruma memurları Bilal ve adamlarını kontrole gelirler. Bilal orman koruma memurlarını görünce Zain’i hemen öldü diye saklar. Orman Koruma memurları gidince Zain’i bıraktığı yere bakan Bilal onu orada bulamaz ve öldü diye düşünerek gider.

Zain ise Bilal ve adamlarının elinden kaçıp denize atlar ve kurtulur; ancak Zain yediği dayaktan unutkanlık yaşamamaktadır. Ölümüne kıyıya yüzen Zain kurtulmuştur; ama geçmişini unutmuştur.Benimsin 19 temmuz fotoğrafları (1)

Zain’i bulan insanlar Rocket sanar ve Rocket’in annesini çağırır. Roket’in annesi ise Zain’in Rocket olmadığını anlar. Aaliya ise Rocket’ten garip hareketler görse de onun Zain olmadığını anlayamaz.
Zaim kendisini kaçıran adamların elinden kurtulur. Zain kalan son gücüyle hayatta kalmayı başarır. O sırada Roket ise Zain’in yerine geçerek evdekilerin şüphesini çekmeden Zarina’nın planını yerine getirmektedir. Aaliya ve Suraiyya Hanımın şüpheleri haklı çıkacak mı?

Zain’in yerine geçen Roket’in tavırları Suraiyya ve Aaliya’nın dikkatini çeker. Zain’i kaçıran çete tam onu öldüreceği sırada Zain bir yolunu bularak onların elinden kurtulur ve kendini denize atar. Ertesi gün hafızasını kaybetmiş bir şekilde karaya vuran Zain’i fark eden bir çocuk durumu annesine anlatır. Deniz kıyısına gelen kadın uzun süreden beri Roket’ten haber alamayan Khatria’dır ve onu oğlu zannederek eve götütür. Fahad’ın Nefisa’ya hizmet ettiğini gören Shazia için artık harekete geçme zamanı gelmiştir. Zarina ise Zain’in cesedine ulaşılamadığı için tedirgindir ve onun geri dönerek planlarını bozma korkusuyla yaşar. Zain başına gelenleri hatırlayacak mı?

Benimsin 60. Bölüm Fragmanı İzle

Benimsin 59. Bölüm Fragmanı İzle

Benimsin 60. Bölüm Fragmanı 24 Temmuz Pazar (5 Yorum)

  1. Benimsin dizi bitmediki 273 bolumuvar ama altyazili ben diliyoorum insalah geri baslar cunki bakyorum cok yoorum var ve bu dizi seviliyor cok isteniyor neolurrrr baslatin diziyi yalanci bahar bitsin

  2. ben benimsin dizisinin bitmesine çoook üzülüyorum keşke benimsin yerine yalancı bahar bitseydi

  3. benimsin güzeldi ben çook sevmiştim ama ya keşke bittmeseydi çok üzüldüm bana katılan kaç kişi var arkadaşlar

    • gerçekten çok güzel bir dizi bende bitmesini hiç istemiyorum ama en azın dan aalya ve zain birbirine kavuşacak bu bakımdan iyi