Benimsin 6 Ağustos Özeti 21. Bölüm Fragmanı Barkath’ın Kirli İşleri

16 yorum
476

Benimsin 21. Bölüm Özeti

Chand Aliya ile karşılaştığında Barkath’ın sigara içtiğini gördüğünü söyler. Aliya bu durumdan kimsenin haberinin olmamasını ister. Aliya Barkkat’ın odasına girdiğinde onun içtiği sigaraları görür. Kur’an okunması için herkesin kendisini beklediğini söyler. Osırada Zein de girer. Barkath kendisini affetmesi için Zein’e sarılır. Zein ne olduğunu anlayamadan Aliya ona sigaraları gösterir. Barkath sigaraya nasıl başladığını anlatır. Zein onun sigarayı bırakmak istiyorsa ona yardım edeceğini söyler. 

Şaziye ve Nefise Sureyya ile konuşmaya giderler ve Barkath hakkında hiçbir şey bilmediklerini söylerler. Ancak Osman ve Sureyya onun acılarını yeniden ortaya çıkarmamak için bu teklifi reddederler. Bu arada Gulam ve Sabana da Osman Beyin evine gelmişlerdir. Şaziya ve Nefise kıskançlık krizine başlamışlardır. Evde sadece Barkath ve Aliya’nın konuşulması onları rahatsız etmektedir. İkili Barkath adına bir parti vermeyi teklif eder.

Ertesi gün parti verilmeye başlar. Herkes çok mutludur. Pasta kesilirken Barkat bir anda endişelenmeye başlar. Aliya bunun farkındadır ve Barkath’ı takip eder. Barkath bir adamla karşılaştığında Aliya olayın üzerine gelir ve onun kim olduğunu sorar. Adam Barkath’ın daha önceden bir dans kadını olduğunu ve herkesi eğlendirdiğini söyler. Aliya ona ait videoları görünce şok olur. 

Barkath bütün bu olanlardan sunra eşyalarını toplayıp gitmek ister. Size layık bir evlat olmayı başaramayacağım, geçmişim beni her zaman takip edecek diye giderken aile onu bir daha kaybetmek istemediklerini söyler.

Benimsin 6 Ağustos Fragmanı

Related Post

READ  Benimsin Rhan Khan ile Aliya Evlenecek mi ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benimsin 6 Ağustos Özeti 21. Bölüm Fragmanı Barkath’ın Kirli İşleri (16 Yorum)

 1. siz ne saçmalıyorsunuz yalan isimler ? Film yerine birbirlerinizi soruyosunuz. Ay neyse arkadaşlar bu film mantıklı bi filme benziyor yani saçma bi film değil kaçırdığım bölümleri internetten okuyorum

 2. Kizlar coktandir yazmiyorum herlese merhaba
  Kardeslerim ablalarom nasilsiniz

  Begumcum♥
  asi firtina canim♥
  Aysel abla♥
  sedef abla♥
  asaf zoya canim♥
  Madhubala canim♥
  Defne canım♥
  hulyacim♥
  zara abla♥
  lacyin abla♥

  UNUTTUGUM ARKADASLARIM KUSURA BAKMAYIN SIZLERIDE SEVIYORUM BIRAZ ISIM VAR KALIN SELAMETLE ZOR SEVDA BITTIKTEN SOBRA ILK BURAYA YAZIYORUM HADI BAY ♥♥♥♡♡♡

 3. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekerciini*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  Şeker arkadaşım bugün de yazmışsın çok sevindim tatliş kankim benim:)
  Bir yorum da olsa her gün yaz canımcıım senin yorumların beni mutlu ediyor:)Ben de sabah yazdım bi daha fırsatım olmadı çalışmıyorum amma bazı günler çok yoğun oluyorum:):):):):)
  Şekerciim sen ne zamana kadar çalışacaksın arkadaşların ne zaman dönecekler tatilden?:)
  Çalışmayınca acaba daha çok mu vaktin olacak yorum yazmaya belki o zaman daha sık yorum yazarsın dimi aşkitom?:):)
  Alşkitooom kıız o manyak sarhoşun manyak fanı evet benim fanım olmuştu amma yeni değil o eski benim sadık fanım:):):):):):):)
  Ben istemiyorum diyorum senin gibi sahtekar fan amma bir türlü peşimi bırakmıyor geberiyor benim içinn:):):):):):):)
  Sahte isim değiştirip değiştirip yazıyor bütün isimleri kullandı erkek ismi bile kullandı:))))))
  Hangi ismi kullanacağına karar veremeyince de isim yerine saçmasapan şeyler yazıyor:):):):):)
  Beni çok seviyor benim gibi olmak istiyor o yüzden benim adımı bile kullanıyor:):):):):):)
  Sahtekar fanım beniim:):):):):):):)
  Tatlişim diziyi seyrediyorum amma dizide bir şey hoşuma gitmedi senarist saçmalamış:)
  Holi bayramı kutladılar ve Aliya ve Zeyn içki içtiler…
  Böyle bir şey olmamış gerekiyordu dedim ya senatist saçmalamış o nun dışında her şey güzel Zeyn efendi Aliyaya sırılsıklam aşık:):):)Tabi Aliya da ona:):):)
  Şeker arkadaşım seni koskocamaan öpüyorum:):)
  REYHANCII*♡*canımcıım nasılsın:)?
  Kııız morarttım mı sahtekarlarııı:)?Kesin morarmışsındır helal benim kankime beee:):):):):)
  Eeee tabi benim gibi morartma uzmanı kankin olursa işte sen de böyle morartırsın sahteksrları:):):):):)
  Güzel arkadaşım seni koskocsmaan öpüuorum:):)
  ELACIIM:)*♡*Tatliş naber neler yapıyorsun nasıl gidiyor hayat:)?
  Seni de öpüyorum koskocamaan:):)
  TUANACIIM:)*♡*ponçiim sen nasılsın iyi misin?Babacıın nasıl oldu?:)
  LAÇYINCİİM*♡*:)Sen napıyorsun iyi misin:)?
  BEGÜMCÜÜM*♡*:)merhaba ben iyim teşekkür ederim sen nasılsın?:)
  ZEYNOCUUUM:)*♡*sesim geliyormuuu?:)Avazımın çıktığı kadar bağrıyorum kııız neredesiiiiiiiinnn:)?
  ZÜLAAAY:)Ben de seni unutmayacağım tatliş 🙂
  DEFNECİİM:)*♡*Canımcıım defne yaprağım:)Bu arada ben defne yaprağını çok severim kokusuna bayılırım Defneciim veee seni de çok seviyorum:)Bizim zevklerimiz aynı değil fikirlerimiz aynı değil
  herkes her konuda zaten hemfikir olacak diye bir şey yok:)İnsanlar birbirileri ile tartışa bilir amma kaliteli ve seviyeli tartışabilmeli işte biz ikimiz bunu başarabiliyoruz bu çok güzel bir şey:):)
  Canımcıım Vivişin evliliğini kimin bitirdiğini bilmiyorum amma Rk fanları Sultanın sayfasında mıydı Arnavın mı net hatırlamıyorum amma eşi Vivişi bıraktığını ve Viviş hakkında çok kötü Vivişi küçük düşüren sözler söylediği için bi röprtajında rk fanları kadına lanet okuyorlardı:):):):)
  Neyse ne sonuçta bi evlilik bitmiş keşke Viiviş erkek olsaymış da yuvasını yıkmasaymış eşini mutlu etseymiş:):):):)
  Dimi ama şimdi yaniii:):):)Çok da umurumda değil de BARUNUN sözünü hatırladım EŞİNİ MUTLU ETMEYİ BAŞARAMAYAN ERKEK HİÇ BİR KONUDA BAŞARILI OLAMAZ demişti:):):):)
  Defneciim sarhoş fanlarının sahtekarlıklarına gelince ben sana yorumları dikkatli oku diyecektim amma zaten dikkatli okuduğunu ve sahtekarlıkları fark ettiğini biliyorum daha önce de söyledim sen akıllı ve zeki bi kızsın aptal ve cahil değilsin yani sadece arkadaşlarına konduramıyorsun bu yaptıkları iğrençliği ve inanmak istemiyorsun amma sahtekar yalancı ve iftiracı isim hırsızı arkadaşları olacağına bi insanın hiç arkadaşı olmasın daha iyi amma ben sana onlarla arkadaşlığını bitir demek istemiyorum ben onların da iyiliği için ve bu sitedeki yorumcuların iyiliği için keşke onların sahtekarlıklarını koruyacağına onlara doğru yolu gösterseydin çünkü burada hiç kimse aptal yerine koyulmayı hak etmiyor..
  Benim için problem değil umurumda bile değil amma bu kişi bu gün burada sahtekarlık yapıyorsa yarın başka yerde daha büyük suçlar içleye bilir çünkü insanlardan utanmıyor onu anladık utanma yok amma Allahtan da korkmuyor çünkü korksa zaten böyle bir şey yapmaz amma ben onu
  Allaha havale ediyorum ve Rabbimden onu cezalandırmasını diliyorum ve bunu yine o yalancı iftiracı isim hırsızı sahtekarın iğiliyi için istiyorum ve onun çevresindekilerin iğiliyi için istiyorum
  cezalandırılsın ki daha sonra daha büyük suçlar içlemesin diye Defneciim çünkü ben haklıyım doğruyu soyluyorum Allah benim şahidim..
  Offfff ne çok yazdım yineee:):):)
  Canımcım seni koskocanaan öpüyorum:)
  EFNAN musın EFNEHAN mı her neysen sen çatlamışsın zaten hatta kafayı yemişsin:)))))))))
  Bi de bana sinirli diyorsun kızııım sen iyi misiiin diye soracaktım amma tabi ki de iyi değilsin:))))))))))
  Yorumunda yazdığın her şey yalan dolan iftira aynen sarhoş fanları gibi yazmışsın onların yorumlarından bi farkı yok:)))))))
  Anladın mı ne demek istediğimi???
  Anladığını sanmıyorum çünkü NATO KAFA NATO MERMER…Hadi bakalım şimdi tıpışla anca gidersin:))))))))))
  Tatliş arkadaşların hepinize kocaman
  İYİ GECELER DİLİYORUM:)ALLAHA EMANET OLUN:)

 4. DEFNE RKİNİ(SEMPATİK VE KİBİRLİ SUPERSTARİNİ)ÇOK SEVİYOR VE ÇOK öZLEDİ❤❤❤ dedi ki:

  ELİFSU hosgeldin canim.Sen nasilsin?Sagol canim.Opuyorum seni❤

  ALİNAA canimin ici hamd olsun.Sen nasilsin kuzum keyfin yerinde mi bitanem?❤
  |||||||♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧☆☆☆☆
  ZARAM Allah mutlulugunu daim etsin opuyorm seni cicegimm❤
  ||||||||♧♧♧♧♧♧♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  AYŞENURR bitanem bende cok mutluyum☺Zaten dizi sitesinde benden baska yorum yapan Defne yok canim.Daimi yorumcu olan tek Defne benim:) İki yabanci,Tatli bela,Zor sevda,Kördugum ve bi de burda yorum yaptim.Cunku her yerde dostlarim ve sevdiklerim var.O yuzden yazmaya ihtiyac duyuyorum firsatim oldukca.İş dünyamin ve sosyal hayatimin gerginligini ve yorgunlugunu burada yazarak atiyorum ve huzur buluyorm kiymetli dostlarimin arasinda:)) ve tesekkur ederim sende hâlâ cok zarif,naif,tatlisin ve agzindan bal damliyor canim❤❤Evet Zarayla cok benzedigimizi soyluyorlar tarz ve konusma olarak.Zaram da bitanedir sagolsun:)..Allah izin verdigi sürece seninle olan muhabbetimizi ve dostlugumuzu surdurelim insallhh kuzum..
  Zarayla ortak yönünüzün olmasi cok guzel..Eylülü de cok özledim hayirsiz kiz ortalardan kayboldu yine özletti kendini :-(…ben Eylul icin Survivora yaziyordum sirf izlemedigim halde.Seni de orda gördum hatta soracaktm ama ya o degilse diye rahatsiz etmk istemedim.Keşke etseymisim:))
  AyşeNurcum yeppuda güvenli diye biliyorum ama koreandan ve asyafanatikten emin degilim.Dedigim gibi ben hep youtubedan izlerdim.Ama simdi kaldirilmis.Nicin anlayamadim.Benim CDlerim oldugu icin o kadar uzun zamandir internttn kore dizisi izlemedim ki inan bilmiyorm artik hangi siteler daha guvenli.Ama sen antivirus koruma programin iyiyse izle canim.Mazallah bilgisayarin yada telefonun coker.Aman dikkatli ol.
  Canim benim sınırsız interntm yok ama ablamin ve bazi iş arkadaslarimin sınırsiz internti var.Onlarda kaldigim zaman bakarim o komik videolara merak ettim:))..cekirdek yemeyi bilmiyorlar miymis ayy cok komikk ya ama bizde onlarin yaptigi seylerden kacini bilmiyoruz kimbilir:))..aslinda universtede yan fakultede aşcilik okuyan sempatik bi Koreli arkadasimiz vardi.Biz ona Turkceyi,o bize Koreceyi ogretmisti biraz ama cekirdek konusundan hic bahsetmedi.Bu arada dilleri ve hareketleri cok kaba ama tatlilar:))
  The Heirs muhtesem.Kim tanin park shine olan tutkulu aski.Kim wo bin de Park shine aşik ama öyle cok kötü biri degil asil olan kotulerden.O da babasindan sevgi goremedigi icin Park shine aşik oluyo napsin.Ama kim Tanin kiskancligi görülmeye deger.Asil kötü olan Kim Tanla zorla evlendirmeye calistiklari ve kim Tana musallat olan cadi bi kiz var ama cok guzel,alimli.Park Shinin yüzü yasli biraz..
  MY GİRLİ mutlaka izle canim.Ju yu Rinin maceralari izlenmeye deger..
  Estagfurllh sen başimizi şisirmezsin,başimin taci olursun ancak :-)..hooşcakal canimcimm

 5. ZARAM ruh ikizim biricik canım kankim aşkışım
  ASİM birtanem tatlışım
  SERPİLİM biriciğim canımın içi
  NERDESİNİZ SİZZZZZZ????????????
  Şuan bir çığlık atacam ama haa olmaz ki böyle ben gelince ortadan kayboluyorsunuz…..Zaten eylül mahri alina zinet aygül yoklar kaçak yaşamaya karar verdiler galiba….Ahh hiç enerji kalmadı şuan sizin için girmiştim ama yoksunuz o zaman ben kaçayım hoşçakalın kendinize dikkat edin iyi geceler bayyybayyy…….

 6. DEFNECİM şuan çok mutluyum inan bir çığlık atmak istiyorum o defnenin sen olmasını çok istiyordum ve içimden bir ses sen olduğunu söylüyördu veeee hislerim doğru çıktı çok mutlu oldum seni o zaman çok sevmiştim zaten sitede ilk arkadaş olduğum sen ve eylüldünüz evet yazarokurda yazıyordum ama yorumlarım siliniyordu bir süre sonra inadı bırakıp orda yazmayı bıraktım….hala hatırladığım gibi çok kibar tatlı ve anlayışlısın olaylara bakış ve anlatış tarzın çok güzel ZARAM dan sonra ortak noktamız olan birini daha buldum aslında bulmuş ama bir süreliğine kaybetmiştim sanırım bu sefer kaybetmek asla istemiyorum…Bende seni tekrar buldum birdaha bırakmak istemiyorum zaten bırakmayada niyetim yok….
  Defnecim youtubede iki tane kanal var korelilere sorduk ve ali ertuğrul tv diye bilmiyorsan izle benim hoşuma gitti hem güldüm hem üzüldüm doğrusu özellikle bir koreli çekirdek denerse adlı videoyu izlemediysen izle ama ben gülmekten izleyemedim hala hatırladıkça gülüyorum korede çekirdek satılmıyormu koreliler çekirdeği bilmiyor mu bunu gerçekten bilmiyordum yeni öğrendim kanal gerçekten güzel hoşuma gitti…. Defnecim canım koreantürkü biliyorum duydum ama o site güvenlimi yeppudayıda biliyorum ama daha önce girip hiç izlemedim güvenliyse ordan girip izlemek istiyorum….bir çok kore dizisi biliyorum ama altyazı olmayınca izlesemde anlamam pek birşey….özellikle the heirsi izlemek istiyorum LE MİN HO yine bu dizide çok tatlı resmen gelde sevme sen bu tatlılık abidesini park shin hye güzel kız hoşuma gitti birde kötü karekter kim woo bin var onun hakkında pek birşey bilmiyorum….
  Kore dizilerinin türkçe klipleri var çok güzel yeni olan dizileri de bu sayede öğreniyorum….Ahhh benim çenem düştü bir yazarsam tam yazıyorum genelde Mahrimle konuşurken uzun yazarım….Ayy Defnecim şimdiden başını şişirmeye başladım galiba benden tırsıp kaçmanı istemem doğrusu insan gerçekten sevdiği birisi olunca onunla farkında olmadanda olsa şuan benim yaptığım gibi uzun bir yorum yazıyor…..Defnecim canım seninle konuşmak çok güzel bu biraz erken yada ani olmaz umarım ama söylüyorum seni seviyorum en başından beri sevmiştim…..Defnecim sonra görüşürüz kendine iyi bak öpüyorum seni hoşçakal baybay….

 7. İyi geceler ablalarım ve kardeşlerim ben çok yorgunum yatıyorum tatlı rüyalar allah hepinize mutlu huzurlu sağlıklı bir sabaha uyanmayı nasip etsin hepinizi çokkkkkkkk seviyorumm by by

 8. İyi akşamlar Canlarımmmmmmmmmmmmm nasılsınız su ablacım iyiyim çok şükür sen nasılsın şimdi eve geldim dinleniyorum ben canlarım Aygün teşekkür ederim cnm aslıcım ben de iyiyim çok şükür cnm canlarım nerdesiniz nasılsınız

 9. önce alina iyim canım sen nasılsın
  arkey madubala
  asaf zoya
  ceren
  aygün
  aslı
  begüm
  zara
  rzali siz nasılsınız unutuğm varsa üzgünüm siz beni unutmayın

 10. slm kızlar arkey madubala ablam çok geçmiş olsun inşallah hemen iyileşirsin defne ablam öbür sayfada yazmışsın iyiyim çok şükür begüm ben iyiyim canım sen nasılsın kendinize iyi bakın by by