Benimsin 58. Bölüm Fragmanı 20 Temmuz Çarşamba Özeti Zain Hatırlamaya Başlar

Benimsin 58. Bölüm de Neler Olacak?

benimsin 20 Temmuz Çarşamba resimleri (4)Kanal 7 ekranlarının en çok beğenilen dizileri arasında tarihe geçen Benimsin dizisinde son 2 bölüm. Benimsin 59. bölümü ile 21 temmuz perşembe akşamı final yapacak ve izleyicisine veda edecek. Peki Benimsin 58. Bölüm de neler olacak. Benimsin nasıl bitecek?

Benimsin 20 Temmuz Çarşamba Özeti

Benimsin de artık final yaklaşmıştır; ancak hiç bir şey beklendiği gibi iyi gitmemektedir. Zain bulunduktan sonra çok önemli bir amnezi geçirmiştir ve hiç bir şey hatırlamaktadır. Zain’i Rocket sanan annesi Rocket’in hiç bir şey hatırlamasına inanamamaktadır.

Zain sonunda Aaliya’yanın fotoğrafını görür ve her şeyi hatırlar; ancak kimseye kendisinin gerçek Zain olduğuna inandıramaz. Zain’in annesi Suriyya bile kimin gerçek Zain olduğunu anlayamaz; ancak Zain Rocket’in annesinin ifadesi ile tutuklanır; çünkü Rocket’in annesi kimin Rocket olduğunu anlamış ve oğluna zarar gelmemesi için Zain’i Rocket diye tutuklatmıştır.

Zarina ise artık Rocket^ten Aaliya’ya evrakların imzalatılmasını istemektedir; ancak Rocket’in hedefleri başkadır. Zain’in yerinde hem Aaliya’ya sahip olmak ister; hemde zengin olmak.Benimsin 58. Bölüm fotoğrafları (4)

Aaliya Rocket’e Zain’e cezanın verildiğine emine olmadan balayına gidemeyceklerini söyler. Shaiaza ise Bilal’den teyzesi Zarina ile ilgili tüm gerçekleri öğrenmiştir.

Tutuklu olan Zain ise hapishane arkadaşının yardımıyla kaçar; ancak polis onu vurarak durdurur. Aaliya ise alkol aldıktan sonra Zain’i tanıyamaz ve yanlış bir karar verdiğini anlar
Roket’i takip eden Zarina nihayet onunla konuşma fırsatını yakalar. Roket artık Zarina’nın Abdullah ailesine karşı oynadığı oyunun tehlikeli bir parçasıdır. Diğer yandan Fahad ve Nefisa arasında yeni gelişmeler yaşanmaktadır.
Roket ile Zain arasındaki şaşırtıcı benzerliği gören Zarina, Bilal ile birlikte onu takip eder. Kız arkadaşı ile birlikte Barakat Royal’e yerleşen Roket defalarca Zain ile karşılaşsa da onun tarafından fark edilmez. Nefisa’nın hamile olduğunu öğrenen Fahad, onu bağışlar ve ikili uzun bir aranın ardından yeniden eski mutlu günlerine dönerler. Ancak Nefisa’nın bu durumunu öğrenen Shazia, onun karşısındaki üstünlüğünü koruyabilmek için tehlikeli bir işe kalkışır. Nihayet Zarina ile tanışan Roket onun planını dinledikten sonra kendisine yapılan teklifi kabul eder.

READ  Benimsin 20 Temmuz Özeti 4. Bölüm Fragmanı Düğün İptal Oldu

Benimsin 58. Bölüm Fotofragman

Benimsin 58. Bölüm Fragmanı İzle

Benimsin 58. Bölüm Fragmanı 20 Temmuz Çarşamba Özeti Zain Hatırlamaya Başlar (2 Yorum)

  1. Zain in gerçek sevgilisi gunjan vijaya aslında yengesi nafeese . Harshad arora nın yeni dizisi dahlez de güzel bir dizi