Benimsin 30. Bölüm Fragmanı 17 Haziran Özeti Barkat’ın Gerçek Yüzü Çıktı

Benimsin 30. Bölüm Fragmanı Özeti Videosu İzle Youtube

benimsin 17 haziran fotoğrafları (1)Kanal 7 ekranlarının en çok sevilen hint dizisi beintehaa 17 Haziran Cuma günü 30. bölümü ile izleyenlerin karşısında olacak. Neler Olacak yaşanacak özeti tüyoları ipuçları yazımızda.

benimsin 30. bölüm foto

Benimsin 17 Haziranda Neler Olacak Özeti

Değerli okuyucularımız emeğe saygı için lütfen Benimsin Özetlerini [saritext]DİZİBİLGİ.TV[/saritext] adresimizden okuyunuz. Benimsinde Aliya ve Zain artık çok iyi bir takım arkadaşı olmaktan iyi bir eş olmaya ilerlerken yine Süreyya ve Barkat belası çıkar. Artık beklenen an gelmiştir Barkat’ın hain yüzü ortaya çıkar. Zain bunu tüm ev ahalisinin ortasında Barkat’a bağırarak açıklar ve senin gerçek Barka olmadığını delilleri ile ALİYA İLE BERABER HERKESE AÇIKLAR. 17 Haziranda her şey farklı olacaktır Zain buldukları deliller ile Mir Khan bir kızı olduğunu ve Barkat’ın Osman Abdullah’ın kızı olmadığını açıklar ve ispatlar. Fahad Barkat’ı evden atar ama Süreyya duygusal davranarak bunların hiçbirine inanmaz ve Barkat’ın hala kendi kızı olduğuna inanır. Aslında gerçek Barkat ölmüştür buna inanmak istemez.

Gizli gizli buluşan Barkat Süreyya buluşmasında Barkat Aliya’ya iftira atar ve Zubair ile ilişki yaşadıklarını ve Zain’i aldattığını söyler. Artık Süreyya bu olayın peşine düşer ve Aliya’yı evden atmak ister. Fragman videosu yazımıza 16 Haziran günü eklenecektir.

Benimsin 17 Haziran Cuma Fragmanı İzle 30. Bölüm

READ  Benimsin 15 Ağustos Özeti 30. Bölüm Fragmanı

Benimsin 30. Bölüm Fragmanı 17 Haziran Özeti Barkat’ın Gerçek Yüzü Çıktı (9 Yorum)

    • Çok güzel bir dizi ya bide itiraf etseler artık keşke biraz uzak kalsalarda birbirlerinin değerlerini anlasalar…