Benimsin 25. Bölüm 12 Haziran Fragmanı Neler Olacak Özeti

Benimsin 12 Haziran Pazar Fragmanı Özeti İzle Youtube

benimsin 12 haziran resimler (1)Benimsin 25. Bölümü ile ekranlara geliyor buna göre 12 Haziran Pazar Akşamı Kanal 7 ekranlarında olacak. Sitemizde sizler için önceden neler yaşanacak özetini sizler için hazırladı. Hint Dizi Özetleri:

Benimsin 12 Haziran Neler Olacak Özeti

Aliya evde ki en akıllı insandır keza Barkat’ın gerçek yüzünü deliller ile anlayan Aliya çok öenmli bulgulara ulaşır. Barkat’ın yaylan söylediğini yüzüne vurur ve ayrıca geçenlerde aranan bir telefona bakan Aliya bu firmanın Barkat’ı araığını anlar fakar Barkat yanlış numara dese de Aliya bu firmanın Mir Khan’ın davasına baktığını öğrenir ve yapbozun parçaları yavaş yavaş oturur. Barkat’ın amacı servete konmaktır fakat Aliya faktörünü unutur Barkat saldıı zehirle Fahad’ı da üzer keza Osman Abdullha’ açılama yapan Fahad evden ayrılmak istediğini söyler ve Osman Abdullah bu durum karşısında bir şey söylemez. Zain ise bu durumlardan biraz uzak kalır. Fragman videosu yayınlandığında yazımızda yer alacaktır.

Benimsin 12 Haziran 25. Bölüm Fragmanı Video İzle

Benimsin 25. Bölüm 12 Haziran Fragmanı Neler Olacak Özeti (9 Yorum)

  1. Biz kuzenlerle harshad aroranin hayraniyiz idolumuz o bizim bayiliyoruz ona pretika ile cok yakisiyorlar gunjan cirkin ama:))))yani onla sevgili olmasin harshadimiz.

  2. Hint dizileri çok güzel aşkı, nefreti,özlemi,tutkuyu çok iyi anlatan diziler .BEİNTEHAA da bunlardan biri . Benimsin seni çok seviyorum<3