Benimsin 24 Temmuz Özeti 8. Bölüm Fragmanı Aliya Sureyya’nın Niyetini Öğrenir

Burak 23 Tem 2017 Benimsin(Beintehaa)  0

Benimsin 8. Bölüm Fragmanı

Osman’ın verdiği parti esnasında Zein sarhoş olarak babasının karşısına çıkar. Alya’da polisle birlikte içeri gelmiştir. Herkes şok olmuştur. Zein babası ve konuklara Alya’nın gerçekte bir hırsız olduğunu söyleyerek ondan boşanmak istediğini söyler. Daha sonra da olduğu yere sızar. Surayya ve ekibi çok mutludurlar. Fahat ve Rezwan Zein’i odasına götürürler. Alya’da Zein’in yanındadır. annesinin sözlerini hatırlar. 

Annesi en büyük dostunun Kur’an olduğunu söylemiştir. Alya Kur’an okuyarak Allah’tan yardım ister. Annesi ayrıca evlilikte kız tarafına daha fazla iş düştüğünü ve biraz sabırlı olarak kocasını kazanmasını tavsiye etmiştir. sonra alya kocasına güvenle bakarak onun geceyi güzel geçirmesini ister.

osman havuzun başında dururken karısı yanına gelir. osman zein’i tanıyamadığını ve onun nasıl olur da içki içtiğini anlayamadığını söyler. Sureyya onun içki içmesi yanlış ama neden içtiği daha önemli diyerek osman’ı kışkırtmaya çalışır. Osman Aliya’nın hırsızlık yapacağına inanmamaktadır. Aliya ile Chand mutfakta konuşmaktadırlar. Chand neden öksürük şurubu almaya gittiniz diye Aliya’ya soru sorar. Aliya Sureyya istediği için gittiğini söyler. Chand Surayya hanımın ilaçlarını Almanya’dan siparişle getirdiğini ve dolabın ilaçla dolu olduğunu söyler.

Aliya başına gelenleri düşünmeye başlar ve Surayya’nın ana suçlu olduğunu anlar. Chand’a bir şey söylemeden oradan ayrılır. nefise ise Şaziye’nin odasına giderek Fahat’ın kendi odasına gitmesini ister. Şaziye anlaşma gereği bu hafta kendisiyle kalacağını söyler. Ancak Nefise Aliya’nın hırsızlık olayını ayarlayan Şaziye’nin kardeşinin delillerini şantaj olarak kullanınca Fahat’ı kapıyor.

Sureyya kendisi için güzel olan bu haberi Şabana’ya hemen duyurur. Sureyya Zein’in Aliya’dan ayrılmak istediğini söyler. Şabana şok olmuştur ama neden diye soruyor. Sureyya hırsızlık olayını  ve anlaşamadıklarını söyler. Şabana bu durumu eşine anlatamaz. Osman oğluyla sahilde dolaşırlarken Aliya’yanın iyi bir aile kızı olduğunu ve senin için en iyi tercih olduğunu düşünüyorum der. Zein 1 ay süre daha onunla birlikte olacağını söyler. 

Şabana ise Zein’i telefonda arayarak kızından boşanıp boşanmadığını soruyor. Zein ise bunun olmadığını söyler. Şabana peki annen neden böyle konuştu diye tepki gösterir. Zein telefondan sonra annesine kızar.

Benimsin 24 Temmuz Fragmanı

Benimsin Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak
Benimsin 15 Eylül Özeti 61. Bölüm Fragmanı Roket Zein Karşılaştılar
Benimsin 14 Eylül Özeti 60. Bölüm Fragmanı Gerçek Zein Geldi
Benimsin 13 Eylül Özeti 59. Bölüm Fragmanı

“Benimsin 24 Temmuz Özeti 8. Bölüm Fragmanı Aliya Sureyya’nın Niyetini Öğrenir” üzerine 8 yorum

 1. Oya dedi ki:

  Herkese iyi geceler tatli ruyalar ve mutlu sabahlar dileğiyle tekrar iyi geceler canlarim sizi coook cook coook coook seviyorum ve opyorum………
  Lacin abla sana ayri iyi geceler canim ablam bitanem prensesim ;)))))))))

 2. Anonim dedi ki:

  Herkese iyi geceler tatli ruyalar ve mutlu sabahlar dileğiyle

 3. Anonim dedi ki:

  Herkese iyi geceler tatli ruyalar ve

 4. Arnav fanı reyhan ❤ dedi ki:

  Canim alyacim neler yapıyurlar sana büyle kızlar bu akşamki bölümü gündüz izledim zeynın annesi nasıl kütü bir kadın ya alıyaya neler yaptı pislik ya bide şu azı var dili yok gelinler yokmu bazen haketmiyorlar dil ama bizim zeyno olacaktı onalar gelin hepsini tansiyon hastası yabacakti vallah :))))

  1. Canımcıım Reyhancıım*♡* dedi ki:

   Selam canım arkadaşım:)
   Evet Aliya ya kötü davranıyorlar amma Alya onlara papuç bırakacak kıza benzemmiyor:):):)
   Çok zeki ve bilgili ve inançlı Allaha tevekkülü tam:)anne babası da öyle onun için ona hiç kimse zarar veremez diye düşünüyorum amma tabi izleyeceğiz ve göreceğiz:)
   İnşallah senarist beni hayal kırıklığına uğratmaz:):)
   Birde Zeyne Ayliyacıım nasıl da karşılık veriyor ezdirmiyor yani kendisini helaaaalll:):):):):)
   Zeynde biliyor aslında Aliyanın ne kadar akıllı bir kız olduğunu ve onunla başa çıkamayacağını:):):)
   Aslında ikisi birbirine aşık amma keşke kuzen olmasalardı yaaa senarist orada saçmalamış işte..
   Reyhancıım benim le aynı fikirde misin?:)
   Yaaaa şekerciim Nurselciim nerede sence Reyhancıım ?
   Ben onu çok merak ediyorum çok ta özledim:(
   Haydi ben kaçtım sonra yine yazarım:)bu arada da İnşallah şeker arkadaşım gelmiş olur:(
   Ba Baaayyyyyy

 5. Elifsu dedi ki:

  Ilk yorum benden sanirim.kizlar ben diziyle ilgilenmiyorum fazla..o yüzden dizi hakkında yorum yazmıyorum..sitenin canları nasılsınız???

 6. laçyn:) dedi ki:

  kizlar Oyam Adasim Lacincim sizler icin BENIMSIN23 TEMUZsayfasina yazdim bakarsaniz cok sevinirim ne sansizim yorumu gonderdigim an yeni sayfa geldi neyse opyorum sizleri:)))

 7. Begüm dedi ki:

  Canlarım yeni sayfa gelmiş hadi hepinizi bekliyorum gelin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir