Benimsin 23 Haziran 36. Bölüm Fragmanı Neler Olacak Özeti

Benimsin 23 Haziran Perşembe Fragmanı Özeti Videosu İzle

benimsin 23 haziran fotoKanal 7 Hint dizileri özetleri fragmanları en özel haberleri sitemizde yer alamaya devam ediyor buna göre Beintehaa 36. Bölümü ile 23 Haziran Perşembe akşamı 21:45 de Kanal 7 ekranlarından izlenebilecek.

Benimsin 23 Haziran 36. Bölüm Özeti

Sevilen Hint dizisi bölüm sayısı olarak çoğu gitti azı kaldı diyebiliriz son 20 30 bölüm kalan dizi Ramazan Ayından sonra Kanal 7 ekranlarında bitecek.

Aliya Zubair’e inanmaz Zubair yengesinin kötü biri olduğunu bütün planları onun kurduğunu söylesede Aliya buna orada inanır olarak gözükmez çünkü Süreyya karşı güven vermesi gerekmektedir. Aliya bu olayı daha sonra araştıracaktır.

Eve dönen Aliya Zain ile mutlu günler geçirmeye başlar fakat yeni planlar yine Şaziye ve Süreyya’dan çıkar sevilen dizinin 23 Haziran fragmanı yayınlandığında yazımıza ekliyoruz.

Aliya ve Zain arasında ki nefret ve aşk dolu ince çizgide ilerleyen hikayenin son haftalarında mutlulukları görülmeye değer olacak.

Benimsin 23 Haziran 36. Bölüm Fragmanı 

 

 

READ  Benimsin 21 Ağustos Özeti 36. Bölüm Fragmanı Nefise İntikam Alacak

Benimsin 23 Haziran 36. Bölüm Fragmanı Neler Olacak Özeti (5 Yorum)

  1. benimsin. Turkmenistandan izliyorum Burda Saat farki cok olmasina ragmen izliyorus ailejek komsularda izliyor. 1bolum bile kacirmiyorus. cok guzel lutfen hint filmlerinide izleyelim zeyn Aliya cok yakisiyorlar