Benimsin 22 Haziran Fragmanı 35. Bölüm Neler Olacak Özeti

Benimsin 22 Haziran Çarşamba Fragmanı Özeti videosu İzle Youtube

benimsin 22 haziran foto (1)Benimsin Yeni bölüm neler yaşanacak özeti detayları fragmanı videosu yazımızda buna göre sevilen aşk dizisi 22 haziran çarşamba günü 35. Bölümü ile ekranlarda olacak.

Benimsin 35. Bölüm 22 Haziranda Neler Olacak Özeti

Aşk ile nefret arasında ki bu ince çizginin son bölümlerde Aşk tarafına kayması ile Aliya ve Zain güzel günler olduğu kadar kumpaslı planların ortasında kalır.

Zubair bizim bildiğimiz gibi masum değildir. Zubair aslında Süreyya’nın tuttuğu Aliya ve Zain ayırmak için uğraşan kiralık plancıdır. Buna göre Süreyya bilerek Zubair ile anlaşma yapmış ve Aliya’yı evden kovmak ve ayırmak için Zubair’i kullanmış.

Bu durum Avukat Rehan tarafından ortaya çıkarılır. Avukat evde bütün detayları ile suçlunun ve yalancının Zubair olduğu ispatları ile konağın içinde döker.

Zubair kabul eder ve en son hapise gitmeden önce bana bunları yaptıranın Süreyya olduğunu itiraf fakat Zubair yalancı olduğundan kimse onan inanmaz hatta Aliya ona tokat atar ve inanmaz.

Süreyya bu için içinden de sıyrılır ve Şaziye annesini felaket bir dolduruşa getirir. Fragman videosu yayınlandığında yazımıza ekleyeceğiz.

[kirmizitext]KONUYA DAİR YORUMlARINIZI BEKLİYORUZ.[/kirmizitext]

Benimsin 22 Haziran Çarşamba Fragmanı 35. Bölüm

READ  Benimsin 20 Ağustos Özeti 35. Bölüm Fragmanı Zübeyir Herşeyi İtiraf Eder

Benimsin 22 Haziran Fragmanı 35. Bölüm Neler Olacak Özeti (4 Yorum)

  1. Benimsinin hayranıyım her akşam izliyorum bu bölümde çok güzel televizyonda izliyemesem tableten izliyorum