Benimsin 21 Temmuz Perşembe Yayınlanacak mı?

Benimsin 21 Temmuz Perşembe var mı yok mu?

Kanal 7 ekranlarının finaline çok az kalan sevilen dizisi Benimsin ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. 20 temmuz 2016 çarşamba 13:00 da Kanal 7 yetkilileri ile iletişime geçilebilmiş ve Benimsin dizisi ile ilgili görüşlerine başvurulmuştur.

Benimsin 62. Bölüm Final fotoğrafları

Kanal 7 yetkilisi yaptığı açıklama da 20 temmuz çarşamba günü normal yayın akışına dönüleceği bilgisinin kendilerine verildiğini ancak; sabah yapılan toplantı ile bir gün daha Darbe yayınına devam etme kararı alındığını bildirdi. Bu açıklama ile 20 temmuz çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında dizi yayınlanmayacağı belli olmuş oldu.

Görüşmenin devamında 21 temmuz perşembe günü kesin olarak normal yayın akışına dönülecek mi sorusunu sorduk ancak; bu konuda kesin bir cevap alamadık. Şuanda 21 temmuz perşembe günü normal yayın akışına dönüleceği bildirildi; ancak tabi ki bu da değişebilir dendi.

Benimsin 21 Temmuz Perşembe Kesin Olarak Yayınlanacak mı?

Bu açıklama neticesinde biz sizlere 21 temmuz perşembe günü kesin olarak yayınlanacağını söyleyemiyoruz; zira ülke büyük bir tehdit altında ve her an yeni gelişmeler yaşanıyor ve halkın sürekli olarak son bilgilerden haberdar edilmesi gerekir. Benimsin 21 temmu yayın akışı

Benimsin 21 Temmuz Perşembe Yayınlanacak mı? (11 Yorum)