Benimsin 21 Temmuz Özeti 5. Bölüm Fragmanı Zein İle Aliya Evlendiler

Burak 19 Tem 2017 Benimsin(Beintehaa)  0

Benimsin 5. Bölüm Özeti

Dilşan ve ailesi giderlerken Aliya’nın hiç kimseyle evlenemeyeceğini ve Aliya’nın nasıl bir kız olduğunu herkese anlatacaklarını söylerler. Gulam onlar giderken peşlerinden gider ve kızını helal süt emmiş biriyle evlendireceğini ve bunu da herkesin göreceğini söylerken fenalaşarak yere yığılır. Osman Aliya ile konuşurken Zein ile bir ilişkisi olup olmadığını sorar. Aliya kesinlikle bir ilişkisinin olmadığını ve yanlış anlamadan dolayı böyle bir şeyin olduğunu söyler. 

Ayrıca Zein’in davranışlarının işi buraya kadar getirdiğini ve onu Dilşan zannederek ona yakınlaştığını anlatıyor. Aliya karakolda nişanlım diye hitap ettiğini de söyleyince Osman dayanamıyor. Zein’i karşısında gördüğünde ise onu tokatlıyor. Masum bir kızı, Gulam ve Şabana’yı incittiğini söyler. Osman bir karar aldığını ve bu karara herkesin uyacağını söyler. Osman Zein’in Aliya ile evlenerek hatasını telafi edeceğini söyler.

Bu karara başta Süreyya karşı çıkar ve oğluna bir miktar para vererek Bangok’a gitmesini ister. Ancak Zein babasının başını öne eğdirmeyeceğini söyler. Ayrıca evlenmeyeceğinin garantisini de annesine verir. Zein Aliya ile özel olarak konuşmak ister. Zein bu evliliğin kesinlikle olmayacağını söyler. Bunun için Gulam ile konuşmasını ve düğünü istemediğini söylemesini ister. Aliya gideceğini ve evlenmeyeceğini söyleyeceğini söyler. Bunun için ayrıca söz vermiştir.

Aliya ile Zein Gulam’ın karşısına çıkmışlardır. Zein Aliya’nın babasına evlenemeyeceklerinin haberini vermesini beklerken Gulam Aliya’nın kendisiyle konuştuğunu ve evleneceğinizi öğrendiğimde çok mutlu oldum der. Zein büyük şok yaşamaktadır. Ama neden böyle yaptı Aliye, söz verdiği halde neden böyle davranmıştı. Aliye babasına evlenmeyeceğini söylemeye gittiğinde babası hasta ve bitkin bir halde yatmaktadır ve Aliya’nın evlnecek olmasına çok sevinmektedir. Aliya babasının daha fazla üzülmemesi için söyleme cesaretinde bulunamaz ve Zein ile evleneceğini söyler.

Osman imamı çağırmıştır bile düğün imamın kabul ediyor musun sözlerinden sonra tamamanır. Ancak Zein bu evliliği kendisinin istemediğini ve Aliya’nın yalan söyleyerek bu evliliğe onay verdiğini düşünerek Aliya’ya bu evliliği zehir etme sözü verir. Düğün cümbüşü başlar. Ancak onların önüne koydukları ayna çatlar.

Benimsin 21 Temmuz Fragmanı

Benimsin Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak
Benimsin 15 Eylül Özeti 61. Bölüm Fragmanı Roket Zein Karşılaştılar
Benimsin 14 Eylül Özeti 60. Bölüm Fragmanı Gerçek Zein Geldi
Benimsin 13 Eylül Özeti 59. Bölüm Fragmanı

“Benimsin 21 Temmuz Özeti 5. Bölüm Fragmanı Zein İle Aliya Evlendiler” üzerine 4 yorum

 1. Ceren dedi ki:

  Burcu ah kalbimi iki yabanci bitenden son koyurlar

  1. Oya dedi ki:

   Ceren sen Turkmenistanlimisin

 2. burcu dedi ki:

  Sevgili arkadaslarim nasilsiniz ve neler yapiyorsunuz ve nursel onceki yorumlarini okudum ve benimsinin oynadigina sevinmissin ve ben de sevindim ve izliyorum da ve iki yabanciya da bakiyorum ve final yapinca insallah sensiz olmazi yalanci bahari deli divaneyi koyarlar bunlari koymadi kanal 7 ama foverim sensiz olmaz ve yeni hint dizileri ve filimleri de koysalar insallah ve kanal 7 koymadigi ah kalbim var bildigim ne zaman koyacaklar bilmiyorum sevgilerimle hepinize

 3. Ceren dedi ki:

  Ilk yorum ben yazdim Allaha sukur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir