Benimsin 21 Mayıs Fragmanı Neler Olacak Özeti 13. Bölüm

Kanal 7 Benimsin 21 Mayıs Cumartesi Fragmanı Tüyoları Özeti

benimsin 21 mayıs fotoları (2)

Hint Dizisi Beintehaa yeni bölüm fragman ve neler yaşanacak özetlerini en doğru şekilde sizler için yazmaya devam ediyoruz. 21 Mayıs Cumartesi 13. bölümü ile ekrana gelecek Benimsin dizisinde Neler Olacak ?

Aaliya’dan Polis Oyunu

13. Bölümde Aaliya kendini polise ihbar ederek kaçırıldığını söyler. Fakat durum öyle değildir ZAİN’İN arabasının bagajına kendi saklanır. Polis çevirmede bulur ve Zain neye uğradığını şaşırır. Zain bu benim karım demesine rağmen Aaliya bunu kabul etmez. Tam giderken Zain’i tutuklarla ve Aaliya durumu açıklar ve Polis Zain’den Aliya’ya özür dilemesini ister.

benimsin 21 mayıs fotoları (1)

Aayat Kötü Yola Düşer

21 Mayısda Aliya’nın kardeşi Aayat manken olma uğrunda karanlık kişileri ile bağlantı kurar. Kötü niyetli insanların yanına giden kızın annesi bu durumu bilmez. Çalıştığı kişi bunu bir partiye götürür asıl bomba orada Aaliya Zain Usman Abdullah ve Suraiyya görünce patlar.

Zain ve Aaliya kılık değiştirerek Usman Abdullah ve Suraiyya olarak kendilerini tanıttı ve büyük partiye katıldılar. Arap kılığına giren Zain komik görüntülere sahne oldu. Fakat hiç beklemedikleri bir şey daha oldu kutlamaya Usman ve Suraiyya Abdullah da katıldı.

Benimsin 13. Bölüm 21 Mayıs Fragmanı Videosu İzle 

fragman paylaşılırsa yazımızdan izleyebilirsiniz.

Benimsin 21 Mayıs Fragmanı Neler Olacak Özeti 13. Bölüm (1 Yorum)