Benimsin 20 Ağustos Özeti 35. Bölüm Fragmanı Zübeyir Herşeyi İtiraf Eder

Burak 18 Ağu 2017 Benimsin(Beintehaa)  0

 Benimsin 35. Bölüm Özeti

Avukat Rhan Khan uğraşılar sonucunda Zübeyir’in neler planladığını ortaya çıkarır. Aliya’nın masum olduğu ortaya çıkar ve atılan iftiraların da yalan olduğu ortaya çıkar. Rhan Khan ayrıntılarıyla Aliya’nın suçsuz olduğunu kanıtlarken Zubeyir sessiz kalmaktadır. Rhan Khan biraz daha üstüne gidince Zubeyir her şeyi itiraf eder. Zubeyir asıl suçlunun Surayya olduğunu söyleyerek herkesi şaşırtır.

Sureyya ise suçlamaları reddeder. Zubeyir’i suçlamayı sürdürür. Aliya Zubeyir’in suçlamalarını daha fazla dinlemez ve Zubeyir’i tokatlayarak evden atar. Sureyya bir kez daha yırtmıştır. Zein ise bir kez daha Aliya’nın ne kadar iyi ve kocasını çok seven birisi olduğunu anlamıştır.

Ramazan ayında dağıtılması gereken zekatlar için evde hazırlıklar yapılmaktadır. Eve zekat için gelen Hatice Hanım yine Surayya’nın hain planına ortak olarak hırsızlık yaparken Aliya tarafından yakalanır. Hatice Hanım Aliya’nın iftirasına maruz kaldığını söyleyerek Aliya’ya ağır hakaretlerde bulunur. Aliya yine herkesin içinde iftiracı konumuna getirilmeye çalışılır. Hatta Zein bile Aliya’nın yanlış gördüğünü söyler. Aliya ise bunu gözleriyle gördüğünü söylerken Zein’i kendisine inanmamakla suçlar.

Nefise ile Şaziye arasında artan kıskançlık üzerine Nefise Şaziye’nin mutfağa gireceğini düşünerek onun için tehlikeli bir plan yapar. Gaz borusunu keserek patlama yapmayı planlar. Ancak mutfağa Aliya girer. Mutfak büyük bir gürültüyle patlar. Nefise yaptığı büyük yanlışın farkındadır. Aliya’yi Zein ve Rhan Khan kurtarmıştır. 

Rezwan Ayat’a açılmıştır ve aralarındaki ilişki için Zein ve Aliya’dan yardım istemişlerdir.

Benimsin 20 Ağustos Fragmanı

 

Benimsin Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak
Benimsin 15 Eylül Özeti 61. Bölüm Fragmanı Roket Zein Karşılaştılar
Benimsin 14 Eylül Özeti 60. Bölüm Fragmanı Gerçek Zein Geldi
Benimsin 13 Eylül Özeti 59. Bölüm Fragmanı

“Benimsin 20 Ağustos Özeti 35. Bölüm Fragmanı Zübeyir Herşeyi İtiraf Eder” üzerine 11 yorum

 1. Rzali dedi ki:

  saka yapdim canim tabiki de anneme yardim etmek en sevdiyim is

 2. GAMZELİ ARKEYİ ÇOOOK SEVEN AMA SAPIK FANLARİNDAN İĞRENEN VE ONLARDAN NEFRET EDEN ASUDE❤ dedi ki:

  AYYY ZEYNO SIPASTİĞİ SEN NEKADAR DA YASLANMISSINNN GOZLERIN GALIBA IYI GÖRMÜYOR BENIM ADIM SUDE DEĞIL ASUDE AAA SAPIĞIN FANI BURASI SENIN BABANIN SITESI DEĞIL ISTER GIREIM ISTER GIRMEM ONUN ICIN O KAMCIK AĞZIN HIC BOSA YORMA HULUYA MALOZTASI SALAKLIKLAR DAHA ÇOK KOMIK GELIYORSA AYNADAN KENDINE BAK OZAMAN GÜLMEKTEN DILUNI YUTARSIN ZAAA SAPIK FANLARI İŞTE NE OLACAK

 3. Gamzeli rkeyini çok seven denizinide çokkkkkkkk seven begüm dedi ki:

  İyi akşamlar canlarımmmmmmmm nasılsınız xedicem canım ablam ben onu öulesine tembel olmayın diye söyledim çalışkan olan her insan hayatta hep kazanır ablacım nasılsın serpil abla noldu koluna geçmiş olsun nasılsın denizm lankam gitti bu gün çok kötüyüm ağlıyorum ben onu çok seviyorum niye gitti ki ben onu çok özlerim şimdi

 4. Rzali dedi ki:

  serpilim canim kolun hayla duzelmedimi?evet bugun yoruldum napiyim begum bana tenbellik iyi deyil soyledi bende anneme yardim ederek biraz islemis oldum.zaya iyim birtanem sana da iyilik arzu ederim.benim denizim nerde aceba???

 5. Rzali dedi ki:

  yalan ayak tutar yerimez tam bu demek nihayet butun gercek ortaya cikdi.ben ayat ve rezvan ciftini cok beyendim yakisiyolar ama keske ayat o hotukleri acsada biraz boyuk gorunse boyle cocuga benziyor.aliya patlamadan sap-saglam kurtariyormu?

 6. Anonim dedi ki:

  Avines reki türkiyeye gelsin

  1. Zara dedi ki:

   Ay Hülya alemsin ben eşimle gettiyim tatilde Rk’la Rajayı savunmadım Alinayı kordum hem Rk’la Raja’yı niye savunyumki o bir karekter, dizi, masal, ben yeri geldi Rk’ı Mudhu’yu eleştirdim sen neden bana böyle bir yorum yazdın, arkadaşın Zoya Zeynep’i savunmak kormak için yapdın dimi Zeynep’e hakaret dolu yorum benmi yazdım ki sen bana hakaret ettin Zeynep’e hakaret eden başkası ama hakaret eşiden ben, benim suçum günahım neydi ))))
   Güzel Allah’ım bu fan kafgaları bitsin artık yaaa
   Lütfen arkadaşlar buna bir son verin
   Yangın var diye bağıracam

   1. Ferdi dedi ki:

    Zara güzellim sen onu boş ver sen melek gibi bir kadınsın herkesin senin gibi bir arvadı olsun Zara güzel kadın sana bayılyorum yazrda senin fotonu gördüm kalbimi tam onikiden vurdun

 7. ♡♡♡ZAYA♡♡♡ dedi ki:

  Meraba arkadaslar nasilsiniz?

 8. Anonim dedi ki:

  Y b saat 9 da baslasin lütfen
  VIVIAN Drasti Türkiye ye
  Gelsinler

  1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Anammmmm ben 34. Bolume yorum yazmıştım ama bana cvp yazılmamış gidiyimde depresyona gireyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.