Benimsin 19. Bölüm Özeti Fragmanı 6 Haziran Pazartesi

Benimsin 19. Bölüm 6 Haziran Pazartesi Fragmanı Videosu İzle

benimsin 6 haziran fragmanı neler olacak

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Benimsin hafta içi her gün ekranlarda olacak. Yayın akışını değiştiren Kanal 7 Artık diziyi akşam saatlerinde ekrana getiriyor. Buna göre dizi 19. Bölümü ile 6 Haziran Pazartesi ekranda oluyor.

Benimsin 19. Bölüm Özeti Neler Olacak

Barkat’ın 18 yıldır kaybolduğu Süreyya ve Osman Abdullah’ı derinden üzmüştür. Aliya ile Süreyya yüz yüze gelir ve Aliya bütün aileye söz verir Barkat’ı bulacağına dair. Aliya ile Zain arasında ki bağ giderek artar ve beraber yatmaya başlamışlardır hatta ZAİN’E masaj bile yapmaktadır. Aliya yıllar sonra Bopalde bir amcasının olduğunu mğrenir o da Mir Khan’dır Mir Khan ile Süreyya geçmişten bir husumet yaşar.

Aslında Aliya’nın ailesine nefreti buradan gelmektedir. Çünkü Barkat’ı Mir Khan’ın kaybettiğini düşünür. Bu yüzden de Aliya’yı neden sevmediği ortaya çıkar ve bu durumu çözmek için Aliya kolları sıvar ve yengesinin nefretinin gidereceğini hakkında ona söz verir. Bakalım Aliya Barkat’ı ne zaman bulacak ? Fragman videosu yayınlandığında yazımızda yer alacak.

Benimsin 19. Bölüm Fragmanı Videosu

Benimsin 19. Bölüm Özeti Fragmanı 6 Haziran Pazartesi (1 Yorum)