Benimsin 18 Temmuz Pazartesi Var mı Yok mu 56. Bölüm Neden Yayınlanmıyor

Benimsin 18 Temmuz Pazartesi Neden Yayınlanmıyor

Benimsin 62. Bölüm Final fotoğraflarıKanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Benimsin 18 temmuz pazartesi akşamı ne yazık ki yeni bölümü ile ekranlarda olmayacak. Benimsin dizisi 56. bölüm 18 temmuz pazartesi 20:50 yerine 19 temmuz salı 20:50 de yayınlanacak.

Kanal 7 internet sitesinde yer alan yayın akışına göre 18 temmuz pazartesi günü Benimsin dizisinde yeni bölüm yayınlanacak yazıyor; ancak Kanal 7’den tarafımıza ulaşan bilgide 18 temmuz pazartesi günü ne Benimsin dizisinin ne de Yalancı Bahar dizisinin ekranlarda olmayacağı geldi.

Benimsin 18 Temmuz Pazartesi Neden Yeni Bölüm Yok?

Cumhur Başkanı Recep Tayip ERDOĞAN ne zaman darbe teşebbüsü bitti rahat olabilirsiniz meydanları bırakın, demokrasi nöbeti sona erdi diyene kadar Kanal 7 ekranlarında yeni bölüm dizi yayınlamayacak gibi. Bilindiği üzere Türk Halkının meydanlara inmesi ve vurulmasına rağmen meydanları bırakmaması darbeyi önleyen etken olmuştu. Bu nedenle de Başbakan Binali YILDIRIM’da halkı akşamları meydanlara çağırmıştı. Halk meydanlarda olacağı için ve halkı dizi başına toplamak yerine meydanlarda toplamak için Kanal 7 Yalancı  Bahar ve Benimsin dizilerini yayınlamayı düşünmüyor.

Yalancı Bahar dizisinin yerine Haber Programı olan Son Dakika yayınlanacak. Şu konuda da bilgi verelim ki siz değerli ziyaretçilerimizi yanıltmayalım. Tabi ki bu kötü günlerde Haber Programları daha çok izleniyor. Kanal 7 Benimsin dizisinin yeni bölümünü yayınlamak ile hem devlete ve millete fayda sağlarken hemde daha çok izlendiği için daha çok para kazanıyor