Benimsin 18 Haziran Fragmanı 31. Bölüm Özeti Osman Bey Ölecek Mi

Benimsin 18 Haziran Cumartesi Fragmanı Videosu

benimsin 18 haziran fotoları (2)Benimsin Ramazan aylarının akşamlarını doldurmaya devam ediyor sevilen dizi haftanın her günü ekranda oluyor buna göre Kanal 7’nin hint dizisi Beintehaa 31. Bölümü ile 18 Haziran ekranlarda izlenebilecek.

Benimsin 18 Haziran Neler Olacak Özeti

Benimsin 31. bölümde yaşananlar biraz üzücü olacak. Osman Bey ölüm tehlikesi ile karşı karşıya. Aliya ve Zain’in düzenlediği dans partisine katılmaya giden Osman Abdullah asansörün halatlarının kopması yere çakılır ve yoğun bakıma kaldırılır bakalım OSMAN BEY ÖLECEK Mİ YOKSA KURTULACAK MI ?

Aliya Barkat tarafından Zubair ile ilişkisi olduğu yönünde iftiraya uğramıştı ve Süreyya Zubair’i evden kovdu. Hatta tokatladı ve bu durum Aliya’yı çok üzdü. Aliya’nın suçsuz olduğu anlaşılınca Süreyya özür dilemdi fakat Zain annesi adına ondan özür diledi ve artık ikili artık bir karı koca gibi güzel dakikalar geçirmeye başlar. Yeni bölüm fragmanı tanıtımı videosu yazımıza eklenecektir.

Benimsin 31. Bölüm 18 Haziran Fragmanı

READ  Benimsin 16 Ağustos Özeti 31. Bölüm Fragmanı Osman Bey Felç

Benimsin 18 Haziran Fragmanı 31. Bölüm Özeti Osman Bey Ölecek Mi (4 Yorum)

  1. Selamun aleykum kizlar. Ben preetika rao. Tanimadiysaniz açıklıyayım. Kanal 7 de yayinlanan benimsin hint dizisinde aaliya zain abdullah rolünü oynuyorum. Yorumlarınızı gördüm. Beni gerçekten çok utandirdiniz. İltifatlarınız için sağolun. Hepiniz Allaha emane olun.