Benimsin 15 Haziran 28. Bölüm Fragmanı Neler Olacak Özeti

Benimsin 15 Haziran Çarşamba Fragmanı Videosu İzle Youtube

benimsin 15 haziran resimler (2)Benimsin Ramazan ayı boyunca her gün Kanal 7 ekranlarında sevilen Hint dizisi Beintehaa 15 Haziran Çarşamba günü 28. bölümü ile izleyicisi ile buluşacak.

Benimsin 15 Haziranda 28. Bölümde Neler Olacak Özeti

benimsin 2. sezon var mı devam ediyor mu

Zain ve Aliya Bopal’e annesinin yanına giderler. O gün orada ayaklanma olur ve her şey karışır. Zain ve Aliya bisiklet ile gezmeye çıktıktan sonra ayaklanma ile sokağa çıkma yasağı yaşanır. Zain eve dönmüştür fakat Aliya hala dışarda kaybolmuştur. Herkes Aliya’ya aramaya koyulur fakat bir türlü bulunmaz. Aliya’nın bisikleti telefonu bulunur fakat kendi yoktur. Zain artık tam ümidini kesmişken Aliya saklandığı yerden çıkıverir ve kendini Zain’in kollarına atar. Nefretin aşka dönüştüğü bu hikayede yeni bölüm özetleri ve fragmanları sitemizde yer alıyor.

Benimsin 15 Haziran Fragmanı Tanıtım Videosu Youtube 15 Haziran

fragman yazımıza eklenecektir.

Benimsin 15 Haziran 28. Bölüm Fragmanı Neler Olacak Özeti (6 Yorum)

  1. Aptal kizlar sizi. Bu diziyi benden daha fazla kimse sevemez. Ben ancak zain e aptal zain diyebilirim. Sonucta ben aaliyayim. Ayrica zaini de coook seviyorum.

  2. Kızlar benım Gülay yenı adımı begenirsınız umarım konuya gelırsek Aalıya geç bıle kalmıştı ben olsam alıyanın yerınde çoktan Zain kollarına çoktan atlamışdım