Benimsin 13 Eylül Özeti 59. Bölüm Fragmanı

Benimsin dizisinde sona doğru yaklaşılırken Roket için büyük bir sürpriz vardır. Zein’in kaçırılması için Bilal’i görevlendiren Zarina işlerin çok iyi gittiğini düşünerek sevinmektedir. Bilal’in adamları yanlışlıkla Roket’i kaçırırlar. Roket ise bir yolunu bulup eve geri dönmeyi başarır.

Zarina kaygılanmaya başlarken Roket’in gelmesi onu sevindirir. İlk iş Zein’in dışarı çıkartılmasıdır. Zarina Zein’i dışarı çıkardığında adamlar onu kaçırıp ormana götürürler ve ölesiye döverler. Öyleki öldü diye bırakıp giderler. Roket ise Aliya ile yakınlaşmaya başlamıştır. Ancak Aliya kendini çok tuhaf hissetmektedir. Roket bazı hatalar yapsa da düzeltmesini bilir. 

Zarina ise bir an önce Osman’ın hisselerinin Aliya’dan Roket’in eline geçmesini beklemektedir. Roket ise Aliya’ya daha fazla yakınlaşmak için olayı uzatmak ister. Bu arada Zein Roket’in gerçek annesi tarafından bulunur. Ancak hafızasını yitirmiştir.

Benimsin 13 Eylül Fragmanı

dizibilgi google play

Benimsin 13 Eylül Özeti 59. Bölüm Fragmanı (8 Yorum)

 1. Kızlar benide aranıza alırmısınız? Alırsanız mesaj yazın♥♡♥♡♥♡♥♡

 2. PRENSESIM YAZMANA COK SEVINDIM TATLIM :))) SABAHTAN BERI YAZAN YOK RESMEN SIKINTIDAN PATLADIM YAHU
  SANA KIYAMAM PRENSESIM O KADAR COKMU YORULDUN ??? TELEFONUNDA HALINE KIYAMAMIS INTAR ETTI DESENE EKRANI PARCALANMISTIR SIMDI
  CANIM YAA GECMIS OLSUN TATLIM
  SENLE BU GUN YAZAMADIK BENDE INTERNET PAKET ALDIM MTS M PAKET HAKINDA PEK BILGIM YOK BIRAZCIK SEN BAHSEDERMISIN TATLIM ONCEDENDE SOYLEMISTIN AMA BU KEZ MGB BAHSETSEN SOYLEDIGIM GIBI BILGIM YOK :))))

 3. Herkese hayirli gunller nazilsini site halki;)))??? DEFNE SIRIN OYAM ADASIM LACYN MERSINLI ELA HULYA NURSEL REYHAN ZARA ZULAY NILUFER ZAYA SERPIL BEGUM RZALI DENIZ ve butun site halki:))
  DEFNECIGIM iyim tatlim sen nasilsin evet SHLOKCUMUN VE ASTHANIN dizisi gzl ama ASTHANIN yeni dizisi beni daha cok cekti SHLOKCUGUMUNJIDA frna digil yeni basladi daha neyse tatlim opyorum seniii:)))
  Guzellik Adasim ablasinin bitanesi nasilsin ben cok yorgunum valla anca ellim bosalldi sana tatil devam edyo desene Baban tez zamanda iyilesir insallh Su anda usdeyim ve sabahdan beri bikere bile oturamadim yarim saat sonra donucem Nesipbollsa okadar yoruldumki annlatamam bide telefonum dusu betona cakildi bana dayanamadi intar edi zavalli telefonum neyse tatlisim eve donuyim uzun uzun konusuruz guzelim benim:)))

 4. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Dün gece Defoma yorum yazmıştım kim caldiysa geri getirsin
  Defom sana yorum yazmıştım yok

 5. Herkese gunaydinlar :)))
  sayfanin guzel kalpli takipcileri nasilsiniz ??? UYUYAN PRENSESIM DIZI HAYRANI ADASIM ELA ABLOSUM DEFNE ABLAM HULYA ABLAM REYHAN ABLAM NILUFER ABLAM MAHRI ABLAM SEMAYE YASITIM BEGUMUM CANANANIM SAHILIM RZALI ABLAM VE Yazamadigim diger kizlar :))) UYUYAN PRENSESIM ISMINI BEGENMENE SEVINDIM TATLIM :)))) EVET BENIM ABLAM COK UYKUCU BIRIDIR KENDISI :)))) PRENSESIM SU BENIM ICIN TATIL BITMEDI AMA BABAM HASTAHANEDEN DONDUGUNDE BITECEK INSALLAH :))) NEYSE TATLISIM SANA ALLAH HAYIRLI GUNLER NASIP ETSIN INSALLAH KOLAY GELSIN CANIM SENI COK COK OPUYORUM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 6. ARNAVI çok seven ve SULTANI da seven amma şekercii *♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  <<<>>>
  Nasılsınız canımcıım arkadaşlarım:)?:)
  Sayfanın kara bulutlarını yok eden rengareng
  <<<<>>>>sınız siz:):)Hepinizi çok seviyorum hepinizin ismini tek tek yazamayacağım amma isimleriniz zaten kalbimde yazılı ve siz bunu biliyorsunuz :):)
  Şuan çok acelem var ve bugün çok yoğun olacağım gün içinde yazamayabilirim amma akşama görüşürüz İnşallah:)
  Kendinize çok çok iyi bakın olur muuu?:):)
  Sizi öpüyorum ve kaçıyorum:):)
  Güzel bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğiyle:):)
  Hoşçakalııııınn:):)

  • arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Herkese günaydın günaydın günaydın aşk böcekleri nasılsınız bakalım
   Kralicem hayırdır bugün ne yapacaksinda çok yoğun olacaksın?
   Yoksa yakışıklı bir arnav mi buldun yada sultan?