Benimsin 12 Eylül Özeti 58. Bölüm Fragmanı Roket Eve Gelmeye Hazırlanıyor

Benimsin 12 Eylül Özeti 58. Bölüm Fragmanı Roket Eve Gelmeye Hazırlanıyor

Burak 08 Eyl 2017 Benimsin(Beintehaa)  0

Benimsin dizisinde Roket Zarina ve oğlunun teklifini kabul etmemişti. Ta ki Aliya’yı görene kadar. Roket Aliya’yı gördükten sonra fikrini değiştirir ve Zarina’yı arayarak işi kabul ettiğini belirtir. Roket Aliya’ya aşık olmuştur. Ancak onun bir sorunu vardır. Fiziksel özellikleri tamamen aynı olmasına rağmen konuşması peltek olduğu için öalışması gerekmektedir. Aliya için her şeyi göze alacaktır….

Roket Aliya’yı görmek için eve gelir ve onu uzaktan seyretmeye başlar. Ancak Zein ile Aliya’nın birlikte görünmesi onu çıldırtır. Roket parasını ister, Zarina ise önce kasanın anahtarını ele geçirir. Daha sonra para almak üzere hamle yaptığında Sureyya ile karşılaşır. Sureyya Nefise’nin hamile kaldığını duyar duymaz eve gelmiş ve herkesi şaşırtmıştır.

Roket’in eve gelmesi için Zein’in ortadan kaldırılması gerekmektedir ve bunun için Zarina hain bir plan yapar. Ancak planlar işe yaramaz. Aliya Zein’in imaj değiştirmesi gerektiğini söyleyerek tıpkı Roket gibi olmasını sağlarken Rokette tıpkı Zein gibi olarak Aliya’nın evine gelme hazırlığı yapar.

Benimsin 12 Eylül Fragmanı

Benimsin Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak
Benimsin 15 Eylül Özeti 61. Bölüm Fragmanı Roket Zein Karşılaştılar
Benimsin 14 Eylül Özeti 60. Bölüm Fragmanı Gerçek Zein Geldi
Benimsin 13 Eylül Özeti 59. Bölüm Fragmanı

“Benimsin 12 Eylül Özeti 58. Bölüm Fragmanı Roket Eve Gelmeye Hazırlanıyor” üzerine 2 yorum

  1. deniz ***** dedi ki:

    herkese merhabalar site halki nasilsiniz ? beni ozledinizmi 1 gun icinde CICEKLERIM ☺☺☺☺☺☺☺ beni soranlar beni hatirladiginiz icin cok tesekkur ederim canlar sizler nasilsiniz hepinizi opdum sonra yaZARIM 6 GUN ICINDE BOL BOL YAZARIM SONRA ARTIK BELKI YAZAMADIM BYE BYE ☺☺☺☺☺ SEMA ARAMIZA HOS GELDIN CANIM BEGUM CANIM SEN NASILSIN ?DEFNE ABLAM LACYN ABLAM RZALIMM GUZELLIK BUSRA EZGI HULYA ABLAM NURSEL MERSINLI ELA ABLAM LAVINYA EYLUL ADA CANAN UNUTDUKLARIM UMARIM YOKTUR VARSADA OZUR DILERIM HEPINIZIN ADI KALBIMDE BUYUK HARFLERLE YAZILI

  2. BܧA dedi ki:

    Çok komik olacak karısıklık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.