Benimsin 11 Haziran 24. Bölüm Fragmanı Özeti Barkat’ın Hain Planı

Benimsin 11 Haziran 24. Bölüm Fragmanı Özeti Video İzle

benimsin 24. bölüm fotoKanal 7 ekranlarında başlayan Hint Dizisi Benimsin ramazan ayı boyuncaher gün ekranlara gelmeye devam ediyor buna göre sevilen dizinin 24. Bölümü 11 Haziran Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında 21:45 de başlıyor. Hint Dizisi Özetleri;

Benimsin 11 Haziranda Neler Olacak Özeti

24. Bölümde ölüm tehlikeleri yaşanır. Mir Khan yani Aliya’nın öz amcası Osman Abdullah’ı kafasından yaralar yani saldırır. Ayrıca Zain de soğuk hava deposunda mahsur kalır. Aliya onu son anda kurtarır. Aliya Zain öldü mü diye çok korkar ve ona ağlayarak sarılmıştır. Barkat’ın hain planını kimse bilmemektedir Barkat Osman Abdullah’ın paralarını gerçek olmayan babası Khan’a götürmeye devam ederken o sırada Aliya ve Zain’e yakalanır.

Aliya ve Zain Khan’ı tutuklattırmak için gelmiştir ki bir bakarlar Barkat da ordadır ve Barkat yalan söyler. Aliya masanın üzerinde çeki görür bunu neden getirdin der ve Barkat ise mabede bağışlamak için der fakat işin aslı böyle değildir.Fragmanı kanal 7 paylaşmıyor fakat yayınlanırsa yazımıza ekliyoruz.

Benimsin 11 Haziran 24. Bölüm Fragmanı İzle Youtube

READ  Benimsin 19. Bölüm Fragmanı Neler Olacak Özeti 11 Haziran

Benimsin 11 Haziran 24. Bölüm Fragmanı Özeti Barkat’ın Hain Planı (4 Yorum)

    • Barkat osman abdullahın öz kızı ama mir khan osman abdullahın kızını kaçırdı ve ben senin babanim diye yalanlar söyledi.