Benimsin 10 Haziran Cuma Fragmanı 23. Bölüm Neler Olacak Özeti

11 yorum
273

Benimsin 10 Haziran Fragmanı Neler Olacak Özeti Video İzle

benimsin 10 haziran foto

 

Benimsin yeni bölümleri ile her hafta içi 21:45 de ekranda oluyor buna göre Hint dizisinin 10 Haziran Cuma günü 23. Bölümü ile izlenebilecek. Zain ve Aliya’nın bu nefret ve aşk arasında devam eden ince çizgideki hikayenin özetleri her gün sayfamızda bizi ziyaret edebilirsiniz.

benimsin 10 haziran resimler (2)

Benimsin 10 Haziran Neler Olacak Özeti

Dizide Zayn ve Aliya arasında romantik anlar sıklaşır ve aslında ikili bir birlerine aşıktır fakat cesaret edip bir türlü birbirlerine açılamazlar. Ayat’ın çizimlerini alan Zain bunları arkadaşının gazetesinde yayınlatır ve insanlar bu çizimleri çok sever. Artık Ayat’da ünlü olma yolunda ilerler. Otel’in açılışına Osman Bey Aliya Batt adında bir şarkıcı davet eder ve bu işe Zain bakar. Zain telefonda konuşurken Aliya kendisini aldattığını düşünür ve o olayın peşine düşer fakat bu sefer Aliya yanılacaktır. 23. Bölüm fragmanı çıkarsa yazımızda yer alacak. Khan artık yaptıklarından pişman olmuştur fakat Gluham ona hiç güvenmez.

Benimsin 23. Bölüm Fragmanı Videosu 10 Haziran Cuma

Related Post

READ  Benimsin 12 Temmuz Salı Fragmanı 52.Bölüm Surraiya'nın Günahları Ortaya Çıkar
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benimsin 10 Haziran Cuma Fragmanı 23. Bölüm Neler Olacak Özeti (11 Yorum)

  1. Ya ben sizi çok seviyorum her bölümünü kaçırmadan izliyorum ama Zain in gerçek hayatta dizideki Nefise ile çıkması biraz kötü olmuş keşke Aaliya ile birlikte aşk yaşasaydınız güzel olurdu. Çok yakışıyorsunuz. Öpücükler

  2. Ya ben sizi çok seviyorum her bölümünü kaçırmadan izliyorum ama Zain in gerçek hayatta dizideki Nefise ile çıkması biraz kötü olmuş keşke Aaliya ile birlikte aşk yaşasaydınız güzel olurdu. Çok yakışıyorsunuz. Öpücükler.

  3. ben vallahi bunun kadar güzel bir dizi görmedim alia ve zayn sizleri çok seviyorum keşke türkiyeli olsaydınız birde sizzden bir dileğim var bir daha kavga etmeyin zain aliama bir şey olursa hindistana gelir saçını başını yolarım tamamımı canısı babay