Benimle Oynama Reytingleri Nasıl İzlendi mi ? Final Yapacak mı ?

Burak 25 Tem 2018 Benimle Oynama  0

Benimle Oynama Neden Yok Final mi Yaptı ?

Benimle Oynama programı 22 Temmuz Pazartesi yayınlanan ilk bölümü ile ekran macerasına başladı. Fakat programın ilk bölümü beklentilerin çok altında kalarak izleyiciler arasında büyük hayal kırıklığı yarattı .Enis Arıkan ve Şahin Irmak’ın sunduğu program için bir süredir izleyiciler merakla beklemekteydi. Fakat programın İlk Buluşma isimli programın soluk bir kopyası gibi olması nedeniyle bir çok eleştiri almıış durumda.

 

Neyseki Benimle Oynama programının şakaları izleyiciyi birazda olsa güldürmeyi başardı. Programın ilk bölümü 1.55 civarında bir reyting puanı ile 15. sıralarda yer aldı. Bu durum programın yaklaşık 1.3 milyon kişi tarafından izlendiğini gösteriyor.

Programın İlk Buluşma programına çok benzemesi bir yana izleyiciyi güldürmeyi başardığı bir gerçek. İlk bölümün oldukça iyi organize edildiğini söyleyebiliriz. Özellikle Burcu Esmersoy’un konuk olarak yer aldığı şaka izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı ve sosyal medyada tekrar tekrar izlendi .

Programın düşük maliyetli olması nedeniyle 1.55 civarındaki reyting puanı şimdilik ekranda kalması için yeterli . TV 8 yönetimi reytinglerde keskin bir düşüş olmadığı sürece programı yayınlamaya devam edecektir. Kış aylarında da programın gündüz kuşağında yayınlanması muhtemel. Ayrıca Acun Medya yayınlanan programlarda ufak değişiklikler yaparak reytingleri artırma konusunda oldukça başarılı. Benimle Oynama programı bir aksilik olmadıkça uzun bir süre Tv8 ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir.

Benimle Oynama Burcu Esmersoy’un Konuk Olduğu Bölüm :

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.