Benim Tatlı Yalanım Final Bölümü Ne Zaman?

Burak 17 Ara 2019 Benim Tatlı Yalanım  0

Star TV’de yaz dönemine damga vuran diziler arasında yer alan Benim Tatlı Yalanım, reytinglerde beklenenin üzerinde bir performans gösterince yeni sezonda da devam etme kararı almıştı. Dizide daha önce Oyuncu Kadrosu ndan Ege Kökenli veda etmiş, ardından da Ahmet Saraçoğlu ayrılmıştı. İki ayrılık haberinin ardından bu kez dizinin yayından kaldırılacağı haberi geldi.

Dizinin yaz dönemindeki başarısı yeni sezonda devam etmeyince yapımcılar, dizinin hayranları üzecek bir karar aldı. Geçtiğimiz hafta 26. bölümü yayınlanan dizinin 28. haftada final yapacağı belirtildi. Dizinin reytinglerinin son dönemde düşüşe geçmesi, daha önce sona eren dizilerle aynı kaderi paylaşmasına sebep oldu.

Benim Tatlı Yalanım’ın yanı sıra Kimse Bilmez, Aşk Ağlatır ve Sevgili Geçmiş dizileri de erken final yaparak ekrana veda edecek.

Benim Tatlı Yalanım Ne Zaman Final Yapacak? Yeni Sezonda Olacak mı?

Başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu, Lavinya Ünlüer, Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık ve Sadi Celil Cengiz gibi yıldız isimlerin yer aldığı Benim Tatlı Yalanım yaz ekranının sevilen yapımlarından birisiydi. Kış sezonunda da Star TV’nin düşen reytinglerine rağmen desteklediği dizi, Cumartesi akşamları için iyi bir alternatif olmuştu.

26. bölümü geçtiğimiz Cumartesi günü yayınlanan dizi 2 bölüm sonra izleyicilere veda edecek. 28. bölüm Benim Tatlı Yalanım ekranlara veda edecek. Dizinin final bölümü 28 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanacak.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir