Benim Tatlı Yalanım Dizisi Suna (Aslı Bekiroğlu) Kimdir?

Benim Tatlı Yalanım Suna Kimdir?

Star Tv nin yazlık dizisi olan Benim Tatlı Yalanım da, olaylar Nejat’ın annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Fakat Kayra büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. İyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

16 kasım 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur.
İtalyan Lisesinden mezun olduktan sonra Devlet Konservatuvarında eğitim aldı.
2006-2011 seneleri arasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında Arp Bölümünde Arp ve Solfej Eğitimi aldı.

Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümü mezunudur. 1.62 boyundadır. Eğlence olarak çektiği Vine’larla tanınan güzel oyuncu bir süre sonra fenomen olmayı başarmıştır.

Beni Böyle Sev dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış, daha sonra Adı Mutluluk ve Gülümse Yeter dizilerinde rol almıştır. Aslı Bekiroğlu Yol Arkadaşım filminde rol alarak sinema dünyasına da adım atmıştır.
Jet Sosyete’de, “Melike” karakterine hayat vermiştir. şimdilerde ise, Benim Tatlı Yalanım dizisi ile ekranlarda olacaktır.


dizibilgi google play