Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri ( Tam Kadro )

Burak 12 Mar 2019 Benim Tatlı Yalanım  0

Yönetmenliğini; Barış Erçetin’in ve Cihan Vural’ın yapacağı
Senaristliğini; Pınar Ordu’nun,
Yapımcılığını; O3 Medya’nın yapacağı dizinin
Başrol Karakterleri; Nejat ve Suna’yı canlandıracak Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu, kızı Kayra (Lavinya Ünlüer) in renkli hikayesi ekrana taşınacak.

Star tv ekranlarında seyirci ile buluşan İstanbullu Gelin dizisi 31 Mayıs akşamı yayınlanacak olan son bölümü ile seyircisine veda edecek. Kanal sevilen dizi yerine gelecek olan yeni dizi hazırlıklarına başladı. İstanbullu Gelin Dizisinin yerine Annemi Beklerken dizisi gelecek. Adı Benim Tatlı Yalanım Olarak Değişti.

İlk adı “Annemi Beklerken” olan dizinin adı değişti.

Yeni Adı: “Benim Tatlı Yalanım” oldu. Star Tv nin yazlık dizisi olan Benim Tatlı Yalanım. Yaz Aylarında Star Tv ekranlarında olacak.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Konusu

İlk Adı “Annemi Beklerken” olan “Benim tatlı Yalanım” dizisinde, Eşi tarafından ansızın terk edilince 6 yaşındaki Kayra adındaki kızına hem annelik, hem de babalık yapmak zorunda kalan ve ünlü bir gözlük firmasının sahibi olan Nejat’ın renkli hikayesi anlatılırken,  Nejat’ın hayatına tesadüfen giren Suna, tüm dengeleri değiştirecek.

Dizide olaylar Nejat’ın annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Fakat Kayra büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. İyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.

Benim Tatlı Yalanım Oyuncu Kadrosu

Furkan Palalı (Nejat)

Aslı Bekiroğlu(Suna)

Lavinya Ünlüer ( Kayra)

Ahmet Saraçoğlu

Sadi Celil Cengiz

Seda Türkmen

Ali Yoğurtçuoğlu

Goncagül Sunar

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri ( Tam Kadro )” üzerine 1 yorum

  1. h.c.y dedi ki:

    Hepsi iyi güzel de şu Enise teyze nin bu evde kadınlar oturur erkekler çalışır diyor ya. Gıcık oluyorum bu pozitif ayrımcılık yapayım derken olayın içine eden , saçmalayan, 1000 yıllık Türk kadını ve Türk erkeği karakterlerini silip, yerine ezik erkek, dominant kadın karakterlerini millete algı operasyonuyla alıştırmaya çalışan …… Kısacası 1000 yıldır var olan Türk kadını ile Türk erkeğini yok ederek zamane zibidilerine çevirenlere, bunlara pirim verenlere diyorum ki. Bir bitmediniz yaa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.