Beni Takip Et Yarışma Programı Yarışmacıları Kimler? Sunucusu Jess Molho Kimdir? Nerede Çekiliyor?

Burak 17 Kas 2019 Programlar  0

Teve2’nin yeni yayın dönemi için hazırladığı iddialı yarışma programı “Beni Takip Et” 18 Kasım 2019 Pazartesi teve2’de başlıyor…

Beni Takip Et Nasıl Bir Yarışma?

Teve2 ekranlarında seyirci ile buluşacak olan “Beni Takip Et” farklı formatı ile dikkatleri çekiyor. Program sosyal medya kullanıcılarının takip edilme fikri üzerine inşa edilmiş. Kanal kısaca formatı “en çok takipçi bulan kazanır” olarak belirlemiş durumda. Bir Avm’de yapılacak program iki takımdan oluşuyor. Takımlar Avm’de bulunan müşterilere ve ziyaretçilere gösteriler sunacak ve kendilerini sosyal medya üzerinden takip etmelerini isteyecekler. En çok takipçi kazanan takım yarışmanın da kazananı olacak. 10 bölüm olarak düşünülen yarışma İstanbul’da çekilecek. 10 hafta sonunda yarışmada kalan takım yarışmanın da kazananı olacak.

Beni Takip Et Hangi Avm’de Çekiliyor?

Çekimleri Vadistanbul Avm’de yapılan Beni Takip Et, 18 Kasım Pazartesi den itibaren hafta içi her gün 16. 45 de teve2’de.

BENİ TAKİP ET

Beni Takip Et Sunucusu Kim?

Jess Molho’nun sunacağı ve ünlü bir sosyal medya fenomeni olmak isteyen 10 yarışmacının kıyasıya yarışacağı Beni Takip Et’in yapımcılığını Endeğer Yapım üstleniyor.

Beni Takip Et Yarışma Programı Formatı

Ekranlarda reyting rekorları kırmış birçok formatın sahibi Doğa Sülen’in yaratıcısı olduğu programda, 8 hafta boyunca birbirinden ilginç 5 kadın ve 5 erkek yarışmacı, bir alışveriş merkezinde kendileri için özel olarak dizayn edilmiş yaşam alanında, bir ev konforunda yaşayacak.

Hafta içi her gün 16.45’te yayınlanacak programda yarışmacılar, oynayacakları birbirinden heyecanlı oyunlar ve renkli kişilikleriyle takipçi sayılarını yükseltmeye çalışacaklar.

Sosyal medyada iddialı 5 kadın ve 5 erkek yarışmacı her anı izlenen yaşam alanında birlikte yaşayacaklar. Tek bir amaçları var sosyal medyada en beğenilen paylaşımları üretmek. Her hafta bir kişi yarışmaya ve hayallerine veda edecek. Kazanan sadece bir kişi olacak. 

BENİ TAKİP ET

YARIŞMANIN ÖNEMLİ KURALLARI

Beğenilmezsen, Takip edilmezsen, İzlenmezsen Kaybedersin.

Sonunda da, en çok takip edilen yarışmacı birinci olarak büyük ödülü kazanacak.

 

SOSYAL MEDYA VE TELEVİZYONU BİRLEŞTİREN YARIŞMA “BENİ TAKİP ET” Hafta içi her gün Teve2’de ve finali KANAL D’de yayınlanacak.

“Aslı”

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.