Beni Bırakma Konusu ve Oyuncu Kadrosu Fragmanı

Beni Bırakma Dizisi Konusu Karakterleri ve Oyuncuları.

Yeni yıldan itibaren ekranlarda esecek günlük dizi furyasına Atv de katılıyor. Focus Film’in yapımcılığındaki Beni Bırakma dizisi 8  Ocak’ta ekran macerasına başlıyor. Peki Beni Bırakma Dizisinin Konusu Nedir ? Oyuncuları Kimler ?

Beni Bırakma Konusu

Birçok günlük dizide olduğu gibi Focus Film yine Atv için Beni Bırakma dizisini üstleniyor. Çekimleri Ankara da devam eden dizide eşi ve oğlundan büyük bir sır saklayan bir kadının hikayesi anlatılıyor. Büyük oğlu kocasından değil başka bir adamdandır ve bu gerçeği kocası ve oğlu bilmemektedir. Bu sırrı öğrenen bir arkadaşı ise bunu şantaj malzemesi yapar ve kadının hayatını cehenneme çevirir.

Yılın ilk ayında izleyicisi ile buluşacak dizinin saati henüz belli değil. Yeni yılın ardından günlük dizilerde rekabet oldukça kızışacak. Hıçkırık dizisinin saat 15:00 da yayınlanacağı açıklandı ve Beni Affet’e rakip olacak. Bu dizinin ardından ise günlük dizilerin zirvedeki ismi Adını Sen Koy başlıyor. Beni Bırakma dizisi bu dizinin karşısında yer alırsa şansı çok az olacaktır.Bu nedenle dizinin yayın saati büyük merak konusu.

Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu

Keiko Belir Yarar (Esin) :

Beni Bırakma Dizi Oyuncuları Keiko Belir Yarar

Kekiko Belir Yarar, 1977 yılında Japonya başkenti Tokyo’da doğmuştur. 165 boyundaki oyuncu 60 kilogramdır. Bilkent Üniversitesi Konservatuarı  Tiyatro  bölümünden mezun olmuştur. Yeter Anne isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Şöhret isimli dizi ile ekrana gelmiştir. Sempatik oyunculuğu ile dikkat çeken Yarar Limon Ağacı ve Canan dizilerinde yer almıştır. 2005 deki Ne Seninle Ne Sensiz dizisi ile ekrana gelen oyuncu daha sonra İyi Uçuşlar dizisi ile ekrana gelmiştir. Yer aldığı haftalık dizilerin ardından Star Tv nin günlük dizisi Beni Affet’de yer almış ve Piraye karakterine başarıyla hayat vermiştir. Daha sonra bir diğer günlük dizi Beni Bırakma’ya transfer olmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Bırakma 47. Bölüm Özeti 13 Mart Salı Fragmanı Tüyoları

Kaan Yalçın ( Vedat ) :

Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu Kaan Yalçın

1975 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Müzikle yakından ilgili olan oyuncu solistlikte yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 2006 yılında Arka Sokaklar isimli dizi ile tanınan oyuncu 2007 yılında Hamdi Alkan’ın yapımcılığını yaptığı Arka Sıradakiler dizisinde yer almıştır. Adanalı Dizisinde de yer alan oyuncu Kaan karakterine hayat vermiştir.

Beni Bırakma Fragmanı :

Beni Bırakma Konusu ve Oyuncu Kadrosu Fragmanı (2 Yorum)

  1. İlk defa bir dizide başörtülü birine yer verilmiş çooook tebrik ediyorum helal olsun başarılarınızın devamını diliyorum