Beni Bırakma Esin (Keiko Belir Yarar) Kimdir ?

Beni Bırakma Dizisi Esin Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Atv de yakında başlaması beklenen günlük dizi Beni Bırakma’nın oyuncu kadrosu da netleşiyor.Fragmanı yayınlanan yapım oldukça ilgi görmeyi başardı. Dizide yer alan karakterlerden Esin kimdir gerçek adı nedir ? Detaylar haberimizin devamında.

Beni Bırakma esin Keiko Belir Yarar

Evlilik programlarının yayından kalkması sonrası boşluğu oldurma derdindeki kanallar günlük dizileri piyasaya sürmeye başladı. Özellikle Star Tv nin günlük dizilerde elde ettiği başarı ve yüksek kazanç diğer büyük kanallarıda bu konuda teşvik etmiş görünüyor.O dizilerden biri olan Beni Bırakma dizisinin konusu ve oyuncu kadrosundan daha önceki haberlerimizde kısaca bahsetmiştik. Dizide Esin karakteride sempatik halleri ile dikkat çekmekte. Bu haberimizde de Esin karakterine hayat veren oyuncuyu yakından tanıyacağız.

Beni Bırakma Esin Kim ? Yaşı Boyu Kilosu

Keiko Belir Yarar 1977 Yılında Japonya’nın başkenti Tokyo’da dünyaya gelmiştir.  Daha sonra Türkiye’ye gelen oyuncu Ankara’da Bilkent Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Mezun olduktan sonra tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu daha sonra gelen teklifler üzerine dizi sektörüne geçiş yapmıştır. Keiko Belir Yarar 2002 yılında yayınlanmaya başlayan Anne isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. Daha sonra 2005 yılında ekranlara gelen Şöhret isimli dizide Aylin karakteriyle yer almıştır.  Oyuncu bu dizide Ahu Türkpençe, Murat Ünalmış, Nurseli İdiz, Atilla Saral, gibi isimlerle oynamıştır.

Beni Bırakma esin

Daha sonra Limon Ağacı dizisi ile kariyerini sürdürmüştür. Yine 2005 yılında ekrana gelen Ne Seninle Ne Sensiz dizinde yer aldıktan sonra 2008 yılında İyi Uçuşlar disiyle ekrana gelmiştir. Bu haftalık dizilerin ardından oyucu Beni Affet dizisiyle günlük dizi serüvenine başlamıştır. Bu dizide Piraye karakterini başarıyla canlandırdıktan sonra yeni günlük dizi Beni Bırakma’da Esin karakterine hayat verecek. Oyuncu Burak Altay ile evlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Bırakma 63. Bölüm Özeti 4 Nisan Çarşamba Fragmanı

Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu ve Konusu İçin Tıklayın.  http://dizibilgi.tv/beni-birakma-konusu-ve-oyuncu-kadrosu-fragmani/

Beni Bırakma Tanıtım Fragmanı :