Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 07 Kas 2019 Beni Bırakma  0

Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder.

Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir? Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Bırakma”nın başrollerini Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Özlem Önemli, Berkay Veli ve Çağla Çukurova’nın paylaşıyor. Çekimleri Ankara’da gerçekleşen dizinin yapımcılığını ise Nilgün Sağyaşar, Ayşe Medran imzasıyla Focus Film üstleniyor.

Emrah Akduman ( Tarık )

Kasım 1982’de Ankara’da dünyaya geldi. Oyunculuk Eğitimi; Sadri Alışık Akademi, Berksoy Sanat Akademisi, Chubbuck method oyunculuk workshop – Atölye Craft

Doğum Tarihi : 13/Kasım/1982 (36 yaşında) , Ankara

Tarık; Sayar ailesinin başarılı ve işkolik veliahtı. Son derece kuralcı ve iş merkezli bir karakterken Sıla ile tanışması kendisini sorgulamasına neden olacaktır. Uzun süre kendisine itiraf edemese de en sonunda Sıla’yı sevdiğini kabul edecek, bu aşk ise ailedeki bütün dengeleri alt üst edecektir.

Sude DOĞAR ( Sıla )

8 Kasım 1997 İstanbul’da doğdu. Üniversiteye kadar Mersin’de okudu. ODTÜ’de Matematik Bölümü öğrencisi. Yetenek Evi Sanat Merkezi’nden 8 aydır eğitim almakta ve eğitimleri hala devam etmekte.

Doğum Tarihi : 08/Kasım/1997 (21 yaşında) , İstanbul

Sıla; Anadolu’dan büyük şehre gelmenin çelişkilerini yaşayan, son derece saf ve temiz kalpli Hukuk öğrencisidir. Hayata sıcak ve iyimser bakışıyla Tarık’ı derinden etkiler. Hep başkalarının iyiliğini isteyen Sıla, Sayar ailesini düşündüğü için aşkından vazgeçecektir. Ama aşk yakasını bırakmayacaktır.

Berkay VELİ (Emre)

Temmuz 1933’de Ankara’da doğdu. 2017 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalından mezun oldu. Bunun yanı sıra TRT ve Kültür Bakanlığı Gençlik Korolarında ve birçok THM korosunda bağlama çaldı.

Doğum Tarihi : 01/Temmuz/1993 (25 yaşında) , Ankara

Emre;  Ailenin küçük oğlu Emre. Hayat dolu, neşeli aynı zamanda başarılı bir cerrahtır. Annesinin göz bebeği. Tıp öğrencisi Zeynep’e duyduğu aşk sonrasında Emre olgunlaşacak ve ilk defa ailesine isyan bayrağını açacaktır. Bu aşk geçmişin sırlarını da bir bir su yüzüne çıkaracaktır.

Sıla Özlem ÖNEMLİ (Zeynep)

14 Ağustos 1999’da Ankara’da doğdu. Ankara Çankaya Anadolu Lisesi ile Ankara Kırkkonaklar Lisesini tamamlayan Sıla Özlem Önemli eğitimi için gittiği Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Oyunculuk ve Tiyatro bölümünde okumaktadır.

Doğum Tarihi : 14/Ağustos/1999 (19 yaşında) , Ankara

Zeynep; Güçlü, atak, hep kendi işini tek başına başarmış, öz güven sahibi bir Tıp öğrencisi. Annesine çok bağlı ve dürüstlük onun için her şeyden önemlidir. Emre ile ilişkisine başlarken aldığı bir hatalı karar uzun süre yakasını bırakmayacak ve aşklarının yeniden sınanmasına neden olacaktır.

 

Esengül AYPEK (Meltem )

1993 yılında Ankara’da doğdu Eğitimini Bilkent Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı. Kulis Sanat ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Doğum Tarihi : 26/Haziran/1993 (25 yaşında) , Ankara

Meltem;  Şık, bakımlı, zengin ve başarılı bir iş kadını. Tarık’ın nişanlısı. Küçük yaşlarından beri para ve başarı onun için hep önemli olmuş. Bu yüzden de yoluna çıkan insanları ezmekte bir mahsur görmüyor. Tek zaafı Tarık’a duyduğu aşk. Bu aşkı kaybederse tehlikeli biri olabilir.

Çağla ÇUKUROVA ( Cansu )

21 Ağustos 1994’te doğdu. ODTÜ’de Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2016 Miss Turkey International kraliçesi seçildi.

Doğum Tarihi : 21/Ağustos/1994 (24 yaşında) , İstanbul

Cansu; Esin’in üniversitede okuyan kızı. Esin, Cansu’yu Emre ile evlendirerek hırslarına kavuşmak peşinde. Kızını kullanmaktan çekinmiyor. Cansu, annesinin yönlendirmesiyle kötülükler yapsa da bir noktada ona isyan edecek.

Keiko Belir YARAR (Esin)

1977 yılında Japonya başkenti Tokyo’da doğmuştur. 165 boyundaki oyuncu 60 kilogramdır. Bilkent Üniversitesi Konservatuarı  Tiyatro  bölümünden mezun olmuştur. Yeter Anne isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Şöhret isimli dizi ile ekrana gelmiştir. Sempatik oyunculuğu ile dikkat çeken Yarar Limon Ağacı ve Canan dizilerinde yer almıştır. 2005 deki Ne Seninle Ne Sensiz dizisi ile ekrana gelen oyuncu daha sonra İyi Uçuşlar dizisi ile ekrana gelmiştir. Yer aldığı haftalık dizilerin ardından Star Tv nin günlük dizisi Beni Affet’de yer almış ve Piraye karakterine başarıyla hayat vermiştir. Daha sonra bir diğer günlük dizi Beni Bırakma’ya transfer olmuştur.

Esin; Cansu’nun annesi. Kızı Cansu’ yu Emre ile evlendirerek hırslarına kavuşmak peşinde. Kızını kullanmaktan çekinmiyor.

Kaan Yalçın ( Vedat )

1975 Ankara doğumlu olan oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Bu güne kadar Arka Sokaklar, Arka Sıradakiler, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Adanalı ve komşular gibi dizilerde rol almıştır. Müzikle yakından ilgili olan oyuncu solistlikte yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 2006 yılında Arka Sokaklar isimli dizi ile tanınan oyuncu 2007 yılında Hamdi Alkan’ın yapımcılığını yaptığı Arka Sıradakiler dizisinde yer almıştır. Adanalı Dizisinde de yer alan oyuncu Kaan karakterine hayat vermiştir.

Vedat; Esin’in kocası

Tuğçe Özbey (Aslı)

Başkent İletişim Bilimleri akademisinde eğitim almaya devam eden oyuncu başka dizide rol almamıştı. Bu dizi Tuğçe Özbey’ in ilk dizisidir.

Mithat Erdemli (Cengiz) 

1965 yılında Ankara’da doğan Mithat Erdemli, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda oyunculuk dersleri verdi ve şuan Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda oyunculuk dersleri vermektedir. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda ve Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır.

Gonca YAKUT (Emre ve Tarık ın Annesi)

Gonca Yakut 1979 Adana doğumludur ve 39 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Bölümü Mezunudur.

Şebnem Gürsoy Talay; Seher (Cengiz in Ablası)

26 Haziran 1964 Ankara doğumlu Tiyatro Sanatçısı.

 

Sevda Rüstem’in kızıdır: Kötü kalpli kötü niyetli işi gücü para olan bir kızdır. Sevda’nın tek amacı Meltem’den para koparmaktır. Sevda Sıla’nın eski hayatı ile ilgili bir fotoğraf bulmuş ve Sıla ve Tarık’ın eskiden evli olduğunu öğrenmiştir Bu bilgi Meltem’den para koparmak için Sıla’nın çok işine yaracaktır.

Rüstem; başa bela biridir.  Meltem Sıla’nın hafızasını kaybetmesinden sonra Sıla’yı yok etmek için onu Rüstem’e vermiştir. Rüstem kötü kalpli bir adamdır. Eski eşi de Rüstem’in yüzünden ölmüştür. Rüstem’in bir kızı bir oğlu bir da yaşlı ve kötü kalpli bir annesi vardır. Rüstem para için her şeyi yapabilecek bir adamdır.

Kaan Berk Gültekin (Doktor Ahmet)

7 Ağustos 1997 Ankara doğumlu. Sadri Alışık Kültür Merkezinden eğitimli.  Doktor Emre’nin yakın arkadaşlarından.

Beni bırakma oyuncuları her zaman güncel bir şekilde listelenecek. Oyuncu kadrosu oldukça geniş ve yetkin olan bu dizi de oldukça güzel ve etkileyici sahneler baş gösteriyor. Bu nedenle oyuncuların isimleri de sık sık merak konusu olmaya devam ediyor dersek oldukça doğru olacaktır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri” üzerine 6 yorum

 1. Seda dedi ki:

  Diziye yeni giren elif çok seviyor.emre elif çok yakısıyor.

 2. Anonim dedi ki:

  zeyneb diziye gelsin artik ya nolur

 3. .......... ✅.......... dedi ki:

  Beni bırakma yeni dizisini izlerim ve yaşlarına vb. Şeylerine çok şaşırıyorum bazan. Sizde güzel bilgi vermişsiniz tşk…

 4. Anonim dedi ki:

  Çok güzel dizi inşallah final yapmaz beni bırakma

  1. Melek dedi ki:

   Elif tip fskultesinde okuyordu ne oldu okulunumu birakti o ku u hic konusulmuyor

   1. Hülya dedi ki:

    Hayatımda böyle saçma anlamsız mesajı olmayan bir dizi izlemedim.Çok sıkıcı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.