Beni Bırakma Dizisi Atv 124-125. Bölüm Özetleri Tüyoları (4 Ekim 5 Ekim)

Burak 03 Eki 2018 Beni Bırakma  0

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma 2. Sezonda da ekranlarda olmaya devam ediyor. Atv ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün ekrana gelen Yapımcılığını Focus Film-Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerinde Emrah Akduman, Sude Doğar, Berkay Veli, Esengül Aypek gibi isimlerin yer aldığı dizinin Günlük Özetlerini siz değerli okurlarımız için sitemizde güncelleyerek sayfamızda sunacağız. İyi Seyirler, iyi okumalar.

Beni Bırakma 124. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 4 Ekim)

Zeynep, Bora’yı ikna etmiş Emre ile birlikte Hep beraber Türkiye’ye dönmüşlerdir. Zeynep, Emre ve Bora Türkiye dedir. Ağır şekilde yaralı olan Emre ise Hatay da bir hastanede acil ameliyata alınır.

Zeynep, Emre’nin hep yanındadır. Bora Zeynep’i kıskanır ve Zeynep’in daha fazla Emre’nin yanında olmasına izin vermez. Zeynep, Emre yi o zorlu yerde bırakmadığı, kurtardığı için mutluyken, Emre zorlu bir ameliyat geçirmekte ölümle kalım arasında ince çizgidedir. Ve bu durumdan Zeynep’in haberi yoktur. Emre ameliyattan sağ çıkabilecek midir?

Sıla kullandığı ve geçmişini hatırlamasına engel olan ilaçların kendisine iyi gelmediğini fark edip, bu ilaçları gizliden bırakmaya karar verir. Meltem ise tam Tarık’ı Sıla’dan uzaklaştırdım derken Tarık kaza yaptığı arabayı almak için Rüstem ve Sıla’nın evine gelir.  Meltem Tarık ve Sıla’nın buluşmasına engel olabilecek midir?

Arzu ve Cengiz ise,  Emre’nin kurtulduğunu ve hastahanede ağır yaralı olduğunu, yaşam mücadelesi verdiğini öğrenir.

 

Beni Bırakma 125. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 5 Ekim)

Emre zorlu bir ameliyatın ardından ameliyattan başarı ile çıkar. Bir süre sonra da kendine gelir. Emre hayatını Cansu’nun kurtardığına inanmaz.  Emre’nin hayatını Zeynep kurtarmıştır ve Bora Zeynep’i Emre den kıskandığı için Emre’nin gerçeği öğrenmesini istemez. Emre ise durumdan şüphelenir, Bora da Emre’nin şüphelendiğini anlar. Zeynep’i hastaneden uzaklaştırıp Emre’nin gerçeği öğrenmesini istemez.

Bora, Zeynep’i hastaneden uzaklaştırmayı başarabilecek midir? Emre kendisini Zeynep’in kurtardığını öğrenmeye çok yakındır.Meltem’in kendisine içirdiği ilaçların ne olduğunu öğrenmek isteyen Sıla, Ayten ile birlikte bir eczaneye giderler. Meltem’in bundan haberi yoktur. Sırrını bilen Sevda’yı ,sırrını saklaması için alışverişe çıkarır. Ama Sevda Meltem’i  Sıla’nın Tarık ile olan fotoğrafı ile tehdit eder. Sevda Meltem’i tehdit ederken onları Tarık görür. Meltem’in artık Tarık’a verecek bir cevabı yoktur.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Beni Bırakma Dizisi Atv 124-125. Bölüm Özetleri Tüyoları (4 Ekim 5 Ekim)” üzerine 3 yorum

  1. derin dedi ki:

    Onun gibi birsey oldu artik bu dizide bende izlemiyom bu diziyi sacmalamada zirvedeler kotu karakterlerin hep kazanmasi beni sinir ediyo iyi insan hep kaybetsin kotusu hep kazansin bu nasil bir adalet gercek hayattada insanin karsilasacagi bir suru zorluk var ve ordada hep adaletsizlik var yine kotuler kazaniyo yeter ya

  2. Anonim dedi ki:

    ya bu atv nin saygın daha büyük dizileri var 2000 li yıllardaki yabancı dizileri onları versinler daha başarılı olurlar

  3. Anonim dedi ki:

    beni bırakma deyil artık beni bırak beni bırak beni bırak atv atv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir