Beni Bırakma Dizisi Atv 121-122-123-124-125. Bölüm Özetleri Tüyoları (1 Ekim 2 Ekim 3 Ekim 4 Ekim 5 Ekim)

Burak 02 Eki 2018 Beni Bırakma  0

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma 2. Sezonda da ekranlarda olmaya devam ediyor. Atv ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün ekrana gelen Yapımcılığını Focus Film-Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerinde Emrah Akduman, Sude Doğar, Berkay Veli, Esengül Aypek gibi isimlerin yer aldığı dizinin Günlük Özetlerini siz değerli okurlarımız için sitemizde güncelleyerek sayfamızda sunacağız. İyi Seyirler, iyi okumalar.

Özetlere geçmeden önce kısa bir hatırlama yapalım. Önceki haftalarda neler olmuş bir gözden geçirelim ve sonra da dizi özetlerine geçiş yapalım.

Zeynep Emre’yi bulabilmek için Suriye’ye gitmişti. Emre, bir bombalı saldırı sonucu yanındaki Ömer ile birlikte yaralanmış ve bölgeden çıkmak için uğraşmaktaydı. Zeynep gördüğü rüyanın etkisiyle Emre’yi bulmak için Suriye’ye gitmişti.

Zeynep Suriye’de Emre’yi yaralı olarak bulur ve onu  oradan çıkartmak, Cellat ve adamlarından kurtarmak  için oldukça çaba sarf eder. Zeynep ilk başlarda kendisini gizler ve gizli bir şekilde Emre ile irtibat kurup oradan onu oradan kurtarmak için uğraşır.Ancak Zeynep’in de planları istediği gibi gitmez. Zeynep de Cellat ve adamlarına yakalanır. Zeynep bir şekilde Cellat’ın telsizinden Kızılay’dan yardım istemeyi başarır. Zeynep’e, konuşturup öldüren bir ilacı enjekte ederler. Zeynep bu ilacın etkisiyle fenalık geçirmeye başlar. İlacın panzehirini yapmak için ilaç deposuna giden Zeynep orada Cellat’ın bir adamı ile karşılaşır.

Zeynep’in orada neden olduğu ortaya çıkmıştır. Zeynep Emre’yi alıp oradan kaçma planı yaparken bir anda köşeye sıkışır. Yarası mikrop kapan ve açlık ve susuzluktan daha fazla dayanamayıp takati kesilen Emre baygınlık geçirir. Nabzı iyice yavaşlayan Emre’nin hayatta kalması için daha fazla gayret göstermesi gerekmektedir.

Bora ve Cansu tarafında ise ilginç olaylar yaşanmaya devam eder. Bora ve Cansu ikilisi nezaretten çıkmayı başarmıştır ancak Suriye sınırında durdurulmuşlardır.  Bora bir an önce Zeynep’e kavuşmak için, kötü adamlarla Suriye’ye geçmek için anlaşır. Cansu ise bu yolculuğun nereye çıkacağını tam olarak bilmediğinden korkar ve Bora’nın aracından iner.Arzu ve Cengiz Emre’nin kurtulacağından emindir.  Emre’yi sabırsızlıkla beklerler. Esin ise Vedat’a, Cansu’nun Emre yaşadığı için Suriye’ye gittiğini söyler. O bilgi karşısında Vedat şok olur. Tarık ve Sıla tarafında ise yine işler karışmıştır. Sıla Rüstem’in başına sopayla vurarak Tarık’ı mezarın içinden çıkartmayı başarmıştır. Tarık’ı Ayten’e teslim eden Sıla, Rüstem ve ailesinin türlü işkencelerine göğüs germek zorunda kalmıştır.

Tarık Ayten’in yanına geldiğinde kendisine gelmiş ve Meltem’i aramıştır. Meltem ise Tarık’ın kaza yaptığını öğrenmiş ve Rüstem’in yanına gelmiştir. Rüstem Meltem’e kaza yapanı görmediğini söylese de Meltem gerçekleri öğrenmeye çok yaklaşmıştır. Rüstem ise kaza ile ilgili bilgileri Sıla’nın Meltem’e söylediğini düşünerek Sıla’ya çok ağır ceza kesecektir. Sıla ölümle burun buruna gelmiştir.

Beni Bırakma 121. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 1 Ekim)

Sıla, Rüstem’in elinden Tarık’ı kurtarmayı başarır. Tarık artık emin ellerdedir. Ancak Meltem, Tarık’ın yaşadığını öğrenir. Sıla’yla karşılaşmadan Tarık’ı oradan götürmeye çalışır. Ancak hesaba katmadığı bir şey vardır. Bu durum onu uzun bir zaman zor duruma sokar.

Öte yandan Zeynep, Emre’yi cenderenin içinden çıkarmayı başarır. Zorlukla Emre’yi oradan uzaklaştırmaya çalışırken hiç beklemediği bir kişiyle karşı karşıya gelir.

 

Beni Bırakma 122. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 2 Ekim)

Zeynep, Emre’yi uzaklaştırmaya çalışırken Bora ile karşılaşır. Bora da Zeynep’i kurtarmak için artık Suriye’dedir. Ama Zeynep, Emre’yi bırakıp bir yere gitmez. Bora için önünde zor bir sınav vardır. Aşkı Zeynep için, can düşmanı Emre’yi kurtaracak mıdır?

Öte yandan Tarık, hayatını Sıla’nın kurtardığından habersiz, Hacer olarak bildiği Sıla’yı görmek ister. Meltem buna engel olmaya çalışır. Ama Sevda, Meltem’in tüm planını bozar. Artık Tarık, tüm gerçekleri öğrenmeye çok yaklaşmıştır.

 

Beni Bırakma 123. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 3 Ekim)

Zeynep, Bora ve Emre savaş meydanındadır. Bora, Zeynep’i alıp sınırdan geçecektir. Emre’yi  ise Bora’nın sınırdan geçirmeye niyeti yoktur. Zeynep ise Emre’siz sınırı geçmek istemez. Zeynep Emre’nin kurtarılması karşılığında Bora ile bir anlaşma yapar. Bu anlaşmanın karşılığında Zeynep’in yapacağı büyük fedakarlık Emre’nin hayatını kurtaracaktır.

Meltem, Sevda ile anlaşmaya vararak, Sevda tehlikesini kısa süreli olarak bertaraf etmiştir. Ama artık ok yaydan çıkmıştır. Tarık kendini kurtaran kadını görmeden hiç bir yere gitmeyecektir. Meltem, Sıla’dan tamamen kurtulmak için acımasız bir plan yapar.

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.