Beni Bırakma Cansu (Çağla Çukurova) Kimdir ?

Burak 08 Oca 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma dizisi Cansu Kimdir Gerçek Adı Nedir ?

Beni Bırakma dizisi yayın hayatına başladı. Merakla beklenen günlük dizide başrol oyuncularını daha önce tanıtmıştık. Dizinin ilk bölümünün yayınlanmasının ardından başrol dışındaki oyuncularda dikkat çekti. Dizide tecrübeli isimler dışında yetenekli ve genç oyuncularda dikkat çekiyor.. Onlardan biride dizide Cansu karakterine hayat veren Çağla Çukurova.

Çağla Çukurova miss turkey

Beni Bırakma Cansu Biyografisi Yaşı Boyu Sevgilisi

Ankara’nın zengin ailelerinden Sayar’ların hikayesini konu alan yapımda Sayar ailesinin tepesinde Cengiz Sayer vardır. Bu büyük serveti sıfırdan elde eden Cengiz küçük yaştan itibaren büyük bir hırsla çalışmış ve karşılığını almıştır. Ayrıca geleneklerine bağlı iyi de bir aile babasıdır. Cengiz’in büyük oğlu Tarık ise işleri yavaş yavaş devralacak yaşa gelmiştir.

çağlar Çukurova

Tarık Cengiz’in ortaklarından birinin kızı Meltem ile yakın arkadaştır. Birbirlerine arkadaşlık dışında birşey beslemeyen gençlerin aileleri ise onların evlenmesini istemektedir. Bu sırada Tarık’ın Hukuk Fakültesinde okuyan Sıla ile tanışması işleri dahada karıştıracaktır. Tarık Sıla’ya aşık olur. Daha önce babasının sözünden çıkmayan Tarık Sıla’ya olan aşkı nedeni ile ilk kez babasına karşı gelecektir.

çağla çukurova

Beni Bırakma Dizisi Cansu Kimdir ?

1994 yılında İstanbulda doğmuştur. 2016 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasına adeta damga vurdu. Yarışma öncesi ODTÜ’lü güzel olarak medyada ses getiren Çağla makine mühendisliği öğrencisi olması ile de dikkat çekmişti.

Yarışmayı 4. olarak tamamlayan Çağla sürpriz bir karar ile tacı iade ettiğini sosyal medya hesabından duyurmuştur. Tacı neden iade ettiği ile ilgili konuşarak ülkeyi yurt dışında temsil etmek durumunda kalacağı ve okulunu aksatmak istemediğini belirtmiştir. Daha sonra bir süre modellik yapmış ve reklam filmlerinde yer almıştır. Beni Bırakma  dizisi ile ilk kez oyunculuk tecrübesi yaşacaktır.

 

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

“Beni Bırakma Cansu (Çağla Çukurova) Kimdir ?” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Çok güzel ve başarılı bir kız

  2. Anonim dedi ki:

    Cok agır ilerlıyo cok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.