Beni Bırakma Aslı (Tuğçe Özbey) Kimdir ?

Burak 29 Ara 2017 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma Aslı Kimdir Gerçek Adı Nedir ?

Atv ‘de Ocak ayının ilk haftası izleyicisi ile buluşacak olan günlük dizi Beni Bırakma oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Birçok yeni ismin ilk kez dizi deneyimi yaşayacağı yapımda genç oyuncuların performansı merak ediliyor. Onlardan biri olan Tuğçe Özbekleri ilk oyunculuk deneyimini Beni Bırakma dizisinde Aslı karakteri ile yaşayacak.

Hafta inçi her gün Atv ekranlarında izeyicisi ile buluşacak olan Beni Bırakma dizisi konusuyla pembe dizileri anımsatıyor. Birçok başarılı günlük dizide imzası bulunan Focus Film  Beni Bırakma dizisinin de yapımcılığını üstleniyor. Atv için hazırladığı dizide diğer günlük dizilerden farklı olarak biraz daha pembe dizi tadında bir dizi sunacak. Dizide usta isimlerin yanı sıra çok sayıda genç oyuncu yer alıyor. Açıkçası bize biraz riskli bir proje gibi geldi. Dizinin ekran ömrü ne olacak hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Beni Bırakma Aslı Kim ? Yaşı Boyu Kilosu

Dizide yer alan genç yüzlerden biri olan Tuğçe Özbey dizide Aslı karakterine hayat veriyor. Rüştü Asyalı’nın eğitim verdiği Başkent İletişim Bilimleri akademisinde eğitim alan oyuncunun Beni Bırakma dizisi ilk oyunculuk deneyimi olacak.

Beni Bırakma Tüm Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayın :  https://dizibilgi.tv/beni-birakma-konusu-ve-oyuncu-kadrosu-fragmani/

Beni Bırakma Fragman :

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir