Beni Bırakma 9. Bölüm Özeti 18 Ocak Perşembe Tüyoları Fragmanı

Beni Bırakma 9. Bölüm Özeti 18 Ocak Perşembe Günü Neler Olacak ?

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisi yükselişini sürdürüyor. Beni Affet’den sonra bir diğer Ankara dizisi olan Focus Film yapımcılığındaki Beni Bırakma dizisi kısa zamanda kendisine iyi bir izleyici kitlesi edinmiş durumda. Tabi dizi ile ilgili bölümlerde merak konusu oluyor. Dizide Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Beni Bırakma 9. Bölüm Özetinde sizler için hazırladık.

Beni Bırakma 9. Bölüm Tüyoları ve Perşembe Günü Yaşanacalar

Bekir Sılayı kaçırmıştır. Sılayı götürdüğü yer ise merak konusudur. Sıla’yı kaybetmek üzere olduğunu ve onun amacının okul okumak değil Tarık ile yakınlaşmak olduğunu düşünür. Bekir Sıla’yı nikah gününe kadar saklayabilecek midir ? Bekir Celal Ağa’nın da yardımını ister.

Sıla ise Bekir’in bu büyük suçu işlemesinden sonra ondan kurtulduğunu da düşünmektedir. Zira artık Bekir’in ceza alamama ihtimali yoktur. Öte yandan Tarık’ın Sıla için köye koşması Meltem2i iyice çıldırtır. Kıskaçlığı tavan yapan Meltem oldukça kötü hissetmektedir .

Emre ve Zeynep’in ise arası yumuşar. Emre Zeynep’in sadece para için bunda yalan söylemesine ihtimal vermemektedir. Varlıklı biri olan Emre Zeynep’in çektiği sıkıntıları bilmemektedir. Zeynep’in ise aldığı nefes Emre olmuştur. Onu düşünmeden bir dakika geçirememeye başlar.

Arzu oğlu Emre’deki değişimi farketmiştir. Zeynep’ten sonra Emre’nin hayatında çok şey değişmiştir.Yaptıklarıyla Emre’yi üzmeyi başarabilen bu kızı merak etmeye başlar. Zeynep’in oğlu ve kendisinin kalbini kazanmak için iyi görünümlü bir kız rolüne büründüğünü düşümeye başlar.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Bırakma 46. Bölüm Özeti 12 Mart Pazartesi Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 9. Bölüm Özeti 18 Ocak Perşembe Tüyoları Fragmanı (3 Yorum)

  1. Dizi guzel fakat silanin oyunculugunu hic beyenmedim guzel kiz ama oyunculugu oyle degil iyi oyuncu olmak istiyorsa daha cok calismali kendini gelisdirmeli