Beni Bırakma 8. Bölüm Özeti 17 Ocak Çarşamba Tüyoları Fragmanı

Beni Bırakma 8. Bölüm Özeti 17 Ocak Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Atv’nin sevilen dizisi Beni Bırakma 8. bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Focus film yapımcılığındaki dizi sezona iyi sayılabilecek bir giriş yapmıştı ve izleyici kitlesi her bölümde biraz daha artıyor. Bizlerde dizide Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Beni Bırakma 8. Bölüm özetinde sizler için hazırladık.

Beni Bırakma 8. Bölüm Tüyoları ve Çarşamba Günü Yaşanacalar

Bekir çevirdiği entrikalara devam etmektedir. Sıla’ya oldukça aşık olan Bekir’in onun için yapmayacağı yoktur. Köy hayatına alışık olan Bekir şehir hayatının çok aşka olduğunun henüz farkında değildir. Tarık’ın yanında olan Sıla kendisini güvende hissetmektedir. Fakat Bekir gözünü karartmıştır ve Sıla’yı kaçırır. Sıla’nın nüfus kağıdınıda çalan Bekir nikah kıyma hayali kurmaktadır. Fakat Tarık Sıla’yı yalnız bırakmamaktadır.

Sıla’da kendisini kollayan Tarık’tan oldukça etkilenir. Köyde Bekir’in elinden kurtulmayı başarsa da Ankara’da Meltem’i karşısına almış durumdadır. Çünkü Meltem Tarık’tan yüz bulmuş ve onun için herşeyi yapmaya hazırdır. Para ve aşk adeta gözünü karartmıştır.

Zeynep ve Emre’nin arası düzelmektedir. Zeynep kendini ifade etmeyi başarmıştır. Emre öfkeli olsa da Zeynep’i kendisinin dinlemediğinin farkındadır. Emre’nin Zeynep’in masumiyetine tamamen inanıp inanmadığı merak konusudur.Öte yandan Arzu , Zeynep’in en önemli düşmanı haline gelecektir. Geçmiş yaşantısı çok temiz olmayan Arzu ile Zeynep nasıl bir ortak bağlantıda kesişecektir ?

Beni Bırakma 8. Bölüm Tüyoları Böyle. Sizlerde Tahmin ve Yorumlarınızı Belirtmeyi Lütfen Unutmayın.

 

 

dizibilgi google play

Beni Bırakma 8. Bölüm Özeti 17 Ocak Çarşamba Tüyoları Fragmanı (3 Yorum)