Beni Bırakma 79. Bölüm Özeti 26 Nisan Perşembe Fragmanı

Beni Bırakma 79. Bölüm Özeti 26 Nisan Perşembe Tüyoları

Zeynep’in zor günlerinden faydalanmaya çalışan Bora ona yakınlaşmak için uğraşmaktadır. Fakat Emre’nin Zeynep’i asıl etkileyecek şeyi yapacağından haberi yoktur. Emre Zeynep’e iftira atılan siteyi Yeliz’in yaptığını öğrenmiştir. Emre artık bunu ispatlayarak Zeynep’i temize çıkarmak ve onunla yeniden mutlu olmaya yakındır. Öte yandan Meltem’in planı tutar ve Tarık’ın ilgisini yeniden kendi üzerine almayı başarır. Bu sırada Sıla önemli bir bilgiyi Buse’den öğrenecektir.

Beni Bırakma 26 Nisan Perşembe Özeti 79. Bölüm Tüyoları

Bora, Emre’nin Pelin’in peşine düştüğünü Esin’den öğrenir  ve Pelin’in şahitliğini engellemek üzere harekete geçer. Bu sırada Zeynep Emre’yi aramaktadır ve onu affettiğini söylemek ister.  bunun için gerekirse annesi ile de karşı karşıya gelmeye hazırdır. Fakat Emre’nin çevirdiği oyundan haberi olmayan Zeynep bir kez daha hayal kırıklığı yaşayacak. Emre’yi artık tamamen hayatından silmeye karar verecek.

Öte yandan Meltem ve Sayar ailesi Tarık’ın Sıla ile evli olduğunu öğrenerek ortalığı ayağa kadırırlar. Tarık’ın bir konsormatrise aşık olduğuna inanan Cengiz üzerine Tarık’ın kendisinden habersiz evlendiğini duyunca öfkede adeta deliye döner. Tarık işleri düşünmediğini ve şirketin geleceğine uygun bir evlilik yapması gerektiğini düşünürken bu evlilik sonrası artık sessiz kalamayacaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Bırakma 48. Bölüm Özeti 14 Mart Çarşamba Fragmanı Tüyoları

Beni Bırakma 79. Bölüm Özeti 26 Nisan Perşembe Fragmanı (3 Yorum)

  1. tam fiyasko öyle gereksiz dengesiz senaryolar yazılıyorki senarisler ucuza kaçıyor gerçek aşk sıla tarık bora zeynep olmalı