Beni Bırakma 73. bölüm özeti 18 Nisan Çarşamba Fragmanı

Beni Bırakma 73. Bölüm Özeti 18 Nisan Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Emre daha fazla dayanamayarak Cansu’ya iftira atanın annesi olduğunu itiraf eder. Çantacıdan aldığı fişi Emre’ye teslim eder. Böylece Emre kamera odasına görüntüleri silmek üzere giren kişinin Esin oldundan artık emindir. Esin artık iyiden iyiye köşeye sıkışmıştır. Kamera görüntülerini seyreden Vedat ise aynı yastığa baş koyduğu insanın  böyle bir şey yapmasından dolayı adeta şok olur. Esin , Vedat’a kamera kayıtlarını polise vermemesi için yalvarmaya başlar. Vedat görüntüleri polise teslim etmese de Emre’ye vermeye karar verir. Görüntüleri alan Emre Zeynep’in masumiyetinden kesin olarak emin olmuştur. Görüntüleri delil olarak sunarak şikayetçi olur.

Bu sırada ziyaret için gelen Bora’yı affetmemeye kararlıdır. Zeynep kendisine ateş eden kişinin Bora’nın adamı olduğunu bilmektedir. Silahlı ve tehlikeli bir adamın kendisinin çocukluk arkadaşı olmadığından emindir. Zeynep artık Bora ile olan ilişkisini kesmeye kararlıdır. Zeynep’in sözleri karşısında Bora adeta şok geçirecektir. Fakat Bora’nın Zeynep’in peşini bırakmaya niyeti yoktur.

Öte yandan Cengiz kendisinden saklanan gerçekleri öğrendiğinde artık bardak taşacaktır. Bu sırada Sıla’nın İstanbul’a gelmek üzere bindiği otobüs kaza yapar. Olayı duyar duymaz hastaneye koşan Tarık yaralılar arasında Sıla’yı bulamaz. Daha sonra tarık Sıla’nın öldüğünü öğrenecektir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Bırakma 55. Bölüm Özeti 23 Mart Cuma Fragmanı Tüyoları