Beni Bırakma 70. Bölüm Özeti 16 Nisan Pazartesi Tüyoları

Burak 13 Nis 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 16 Nisan Pazartesi Özeti

Hülya’nın şikayetçi olmasının ardından polisler Cengiz’i emniyete götürmek üzere gelirler. Cengiz bir yanlış anlaşılma olduğunu iddia etse de polisler tarafından götürülür. Emniyette Zeynep’e yöneltilen iftiraları öğrenecektir. Arzu’nun tüm çabalarına rağmen Cengiz her şeyi öğrenmiştir. Bu durum Arzu ve Esin’in sonu anlamına gelmektedir. Bundan sonra Cengiz’in hiç bir şekilde Arzu’ya itimadı kalmaz.

Bu sırada Esin herşeyi ortaya çıkacak olan kamera görüntülerini Bora’dan almaya çalışmaktadır. Zeynep’i alıkoyan Esin pazarlık yapmak üzere Bora’ya gider. İkili masaya oturup anlaşma yaparlarken beklemedikleri bir gelişme yaşanacaktır. Bora’yı takip eden Emre aralarında anlaşmaya çalıştıklarını fark edince Zeynep’i kaçıranın Esin olduğunu anlayacaktır.

Öte yandan Cansu buldukları çanta markasını araştırmaya devam etmektedir. Çantanın satıldığı mağazaya giderek faturaları incelemeye başlar. Bu faturalar arasında Esin Ateş ismini görünce adeta şok olacaktır. Arık suçlunun annesi olduğuna dair bir süper kalmamıştır. Esin iyice köşeye sıkışacaktır.

Sıla , Tarık için bir sürpriz yapma peşindedir. Otele gelerek Tarık’ı sorar ve toplantıda olduğunu öğrenince görevlilere evlilik cüzdanını göstererek Tarık’ın odasına girer ve odayı güzelce hazırlar. Hiçbirşeyden haberi olmayan Tarık ise birlikte yemek yedikten sonra Meltem ile beraber odasına çıkar. Tarık ve Meltem’i baş başa odaya girerken gören Sıla şok geçirir. Tarık önce duruma çok şaşırırsa da Sıla’ya habersiz böyle bir işe kalkışmasından dolayı tepki gösterecektir.

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

“Beni Bırakma 70. Bölüm Özeti 16 Nisan Pazartesi Tüyoları” üzerine 1 yorum

  1. şila dedi ki:

    çlo-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.