Beni Bırakma 7. Bölüm Özeti 16 Ocak Salı Tüyoları Fragmanı

Beni Bırakma 7. Bölüm Özeti 16 Ocak Salı Neler Yaşanacak ?

Beni Bırakma dizisi ikinci haftasına girerken yine heyecanlı olaylar bizleri bekliyor. İlk hafta çok iyi bir çıkış yakalayamasa da ortalamanın üzerinde bir başarı gösteren dizi Hıçkırık dizisini de geride bırakmayı başarmıştı. Beni Bırakma 7. Bölüm Özeti başlıklı haberimizde sizlere bir kaç tüyo aktaracağız. Resmi bir özet henüz yayınlanmadı yayınlandığında sayfamız güncellenecektir.

Beni Bırakma 7. Bölüm Tüyoları

Zeynep heyecandan yerinde duramamaktadır. Emre’nin suçsuzluğuna inanacağını düşünür fakat işler  hiçde umduğu gibi gelişmeyecektir. Esin Emre ve Arzu’ya Zeynep olayını anlattığında bütün suç Zeynep’te gibi görünecektir. Cansu ise aldatılmış bir kız görüntüsünde Emre’nin karşısında olacaktır.

atv beni bırakma

Emre ise Zeynep’in Cansu Ateş olmadığının farkındadır. Zaten Zeynep’te bunu itiraf etmiştir.  Cansu ve annesinin anlattıklarına pek itimat etmemiştir. Fakat o mektubu bulamadığından Zeynep’e ulaşmak ve gerçekleri bizzat ondan öğrenmek ister. Emre ve Zeynep’in tekrar bir araya gelip gelemeyeceği merak konusudur.

Öte yandan okumayı herşeyden çok isteyen  Sıla için zor günler kapıdadır. Celal Ağa’dan çok korkan Veysel kendisini o köyde sağ bırakmayacağını düşünmektedir. Bu nedenle kız SIla’nın Bekir ile evlenmesi için Sıla’ya baskı yapar. Sıla ise köyden uzaklaşmak istemez çünkü babasının hasta olan annesine kötü davranacağını düşünür. Sıla kritik bir kararın eşiğindedir. Ya Bekir ile evlenip köyün kurallarına boyun eğecek ya da hayallerinin peşinde Tarık ile Ankara’ya gidecektir.

 

dizibilgi google play

Beni Bırakma 7. Bölüm Özeti 16 Ocak Salı Tüyoları Fragmanı (6 Yorum)

  1. Konu olarak iyi en azından hıçkırık’ın önünde ama oyuncu kadrosu yetersiz. Yuvamdaki düşman aynı saatte başlarsa kadrosu nedeniyle ağır basar bence

  2. ay bu dizi cok guzel bayiliyorum iyiki gozume carpti ve izledim emre cok yakisikli ya cok seviuorum emreyi yakisikli prensim