Beni Bırakma 69. Bölüm Özeti 13 Nisan Cuma Tüyoları Fragmanı

Burak 11 Nis 2018 Beni Bırakma  0

Beni Bırakma 13 nisan Cuma Özeti 69. Bölüm Fragmanı

Beni Bırakma 69. Bölüm’de Esin’i köleye sıkıştırmak isteyen Emre ve Cansu çantacıya giderler. Kamera kayıtlarının ortadan kaybolduğu gün Esin’in çanta amblemini düşürmesi gerçekleri ortaya çıkartacak delil olmuştur. Emre ve Cansu yaptıkları araştırma neticesinde çantanın satıldığı mağazayı tespit ederler. Mağazanın güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonrası suçlunun Esin olduğu ortaya çıkmak üzeredir.

Bu sırada Bora güvenlik kamerası kayıtlarını Esinden almayı başarır. Esin ise ceza evine girme korkusuyla daha büyük hatalar yapmaya başler ve Zeynep’i kaçırır. Bu esnada Zeynep’in gözüne girmek ve gerçekleri ortaya çıkaranın kendisi olduğunu göstermek için Zeynep’i arayacaktır. Zeynep’in dağ evinde olduğunu öğrenmesi üzerine oray giden Bora beklenmedik bir sürprizle karşılaşacaktır. Esin , Bora’yı tehtid ederek kamera kayıtlarını kendisine vermemesi durumunda Zeynep’i öldüreceğini söyler. Hülya polise giderek Zeynep’in kaçırıldığını bildirir. Artık Esin için yolun sonu görünmüştür.

Boşanma talebini öğrenen Tarık güçlü olmaya çalışarak Sıla’ya zorluk çıkarmayacağını ve ilk celsede boşanacaklarını söylese de oldukça üzgün durumdadır. Sıla ise aslında Tarık’ı kazanmak derdindedir. Sıla sabırlı davranarak Meltem’in kendisi için yaptığı planları Tarık’a uygun şekilde anlatacağı zamanı bekler. Öte yandan Meltem boş durmamaktadır ve Sıla’nın konuşmasını engellemek için bir plan yapar. Meltem’in Sıla’yı durdurmakta ne kadar başarılı olacağı merak konusudur.

 

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?
Beni Bırakma Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
beni bırakma 281. bölüm özet
Beni Bırakma 281. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı
Beni Bırakma 139. 140. Bölüm Özeti (25-26 Ekim 2018 / Atv)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.